Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom mit kezdjek a...

Nem tudom mit kezdjek a magánnyal?

Figyelt kérdés
Ebben az évben kezdtem az egyetemet. Eddig mindig ahol voltam volt egy legjobb barátnőm, még otthon az utcánkban is van, de itt nem tudtam senkivel se összebarátkozni. Hiába próbálkoztam, mentem oda az emberekhez, beszélgettem, olyan érzés mintha lepasszoltak volna, akármit mondok senkit se érdekel. Több alkalom is volt, amikor meséltem valamit, és a sztori közepén elkezdtek egy másik témáról beszélgetni. Észre se vették hogy úgy fejeztem be hogy nem derült ki semmi. Máskor meg csoportokat kellett alkotni kb 5 ember hiányzott azon az órán az ott levők két csapatot alkottak, és engem nem engedtek be sehova, mondván jó leszek én az "itt nem levő csapatba" is. Nem szeretem a felületes haverság barátságokat, nem tudok ezzel mit kezdeni. Senki sincs aki eljönne velem ebédelni vagy vásárolni. Előző suliban a barátnőmnek már nem is kellett mondani semmit mindent együtt csináltunk koli miatt együtt is laktunk. Most meg albérletben vagyok és tehetetlennek érzem magam. Az egyetlen emberek akikkel beszélhetek azok is csak interneten keresztül egy játék miatt skypeon vannak a "közelemben" Van egy 4 éves kapcsolatom ami számomra már nagyon megromlott és szeretnék új emberekkel ismerkedni és "kiélni" magam mert eddig csak két hosszú kapcsolatom volt de emiatt ebben az ügyben se mertem lépni mert akkor már tényleg egyedül lennék nem csak magányos ami tudom hogy elég gáz :S
2014. febr. 20. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik városban tanulsz?
2014. febr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ne kenődj el!

Ha új helyre mesz, mindig ez van...új hely, új emberek.

De MINDIG szembejön idővel valaki, aki jófej sé egy hullámosszon vagytok, csak égy türelmes.


Járj nyitott szemmel és ne döngess üres kapukat (ergo, ha valaki nem figyel rád, ne is szentelj rá több időt)...jön más, aki majd figyel rád.


Eljárhatnál sulin kívül is valamire, ami érdekel...tánc, klub, ilyen óra-olyan óra...


Gondolj bele, minnél több helyre jársz el, annál több embererrel tudsz ismerkedni.


Ne légy szomorú, hogy most még nincs közeli barátod, az nem jelenti azt, hogy pár hónap múlva sem lesz...csak légy nyitott és teremts helyzeteket :-)!


Nagyon drukkolok!

2014. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pécsen tanulok. Eddig mindig volt valaki aki olyan volt mint én itt meg csak lekoptatnak akárhova megyek. Fél év szerintem az nagyon sok. A tankörből akit lehet már ismerek és sehova se kellek. volt egy időszak amikor elgondolkoztam a szórakozáson hogy kiélem magam és akkor kerültem igazán mélypontra amikor körbenéztem a megvalósításáért és semmilyen lehetséges módot nem láttam nincs kivel szórakozni menni hülyéskedni meg ilyenek. Addig fel sem tűnt hogy mennyire egyedül vagyok
2014. febr. 20. 13:22
 4/4 anonim válasza:

Figyu, de nem lehet az hogy mondjuk te vagy alapből rossz passzban és azért látod feketén a helyzetet?


Úgy értve, hogy ha valaki nagyon bizonytalan és kedvetlennek látszik, akkor kicsit kerülik azemberek. Ilyen az emberi természet.


Mikor én egyetemre mentem én is ilyen kis elveszett voltam...több, mint fél évig nem volt meg az a "legjobb barát", aki neked is hiányzik...tensődtem, mint a hülye...de aztán csak megismertem jobban a csoportomat és lettek érdekes és kedves arcok...és csak az első év végére lettek igazi barátaim.


Olyan is volt, hogy hosszú idő után jöttem Mo-ra vissza és pörögtem volna mint állat, de nem volt kivel bulizni...akkor konkrétan bejelentkeztem egy társkersőbe barátkozni :-D és lett is onnan párom...meg társaságom.


Szóval megértelek, én is voltam úgy mint te...szar érzés, de valahol el kell kezdned.


Elég depisnek tűnsz...csak egy tipp: elkezdhetnél pl. sportolni (ha még nem sportolsz), attól feldobódsz...jobb kedvű leszel...szedj D vitamint, az is sokat számít...attól is simán ledepiződhet az ember, ha hiány van.


Nem akarsz koleszban lakni? Sokkal jobban lehet ismerkedni úgy, tök más úgy az agyetemi élet...?

2014. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!