Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Társkeresés 50 felett? Na de hol?

Társkeresés 50 felett? Na de hol?

Figyelt kérdés

Talán fura lesz a kérdésem talán nem.

Igazából tanácsot és ötleteket szeretnék kérni Tőletek!

Elhatároztam,hogy addig nem nyugszom míg édesanyámat össze nem hozom valakivel!

Sajnos 6 éve megözvegyült,de még csak 54 eves es nagyon csinos!

Egyszeruen nem lehet,hogy egyedul legyen!Hiszen az ember társas lény!

A kérésem az lenne felétek,hogy adjatok nekem tippeket hogy hova vihetném például szórakozni,kikapcsolódni ,hol vannak olyan bulik ahol az ő korosztálya bulizik meg ilyesmi!

Bármilyen tanácsot szivesen vennék😊

Az online társkeresés kizárva,mert abszolút ellene van!!

Előre is köszönök minden tippet!

Szép napot nektek!!



2014. máj. 9. 06:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ő nem szokott ismerkedni?
2014. máj. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Bp-en?

Vasárnap estére hozom a választ, akkor dolgozom és a hasonló korú kollégám nagyon járatos a témában.


60-hoz közeledve, szórakozóhelyen már nem olyan lazák, mint a fiatalabbak.

A szervezett társkereső bulik, pl.: rapidrandi, lakatparty stb. erőltetettek szerintem.


Hiába nem tetszik neki, mégis a netes társkeresés működik a legjobban. Vannak komoly oldalak pl.: Nők Lapja Café

2014. máj. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Esetleg könyvtárban.
2014. máj. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Édesanya elég konzervativ felfogású ugyanakkor nagyon fiatalos,laza,de ami a társkeresést illeti....hát az borzasztó!igazából semmit sem tesz azert hogy legyen valakije...inkabb csak reménykedik benne,hogy a sors még segíthet neki...mintha arra várna,hogy valaki megszólitsa az utcán es hopp-hopp csoda történik...biztos van ilyen,de az nagyon ritka...

Nem kifejezetten esti szórakozó helyre gondolok...nem is tudom..csak egyszerűen tanácstalan vagyok...en sem vagyok egy nagy ismerkedős,ezert fordultam hozzátok,hátha....hátha valaki egy randiguru😊

2014. máj. 9. 10:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokan utálják a netes társkeresőket, én is. Mert túl direkt. Szóval társaságba kellene járnia, ha szeret kirándulni, akkor túra szakosztályba, ha szeret olvasni, akkor a moly.hu oldalon barátkozhat, satöbbi satöbbi. Ott kialakulhat valami. De ne erőszakold a társkeresést, mert annál inkább ellen fog állni.
2014. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oooo dehogy eroszakolom...nem is tud róla,hogy én aktívkodom,de szivesen elvinném olyan helyre,ahol lehet bármi esélye..
2014. máj. 9. 12:19
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy biztos az, hogy ő akar társat? Mert írtad, hogy csak várja a csodát. Nem lehet, hogy ezt te látod így, valójában nem akar ismerkedni, emiatt nem aktív? Az ötleteket meg írták előttem.
2014. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azert annyira vagyunk jo viszonyba anyukámmal,hogy mindent megtudjunk beszelni!

Tudom,hogy egy ferfi jelenléte nagyot dobna rajta,dehat melyik nőnek nem esik jol?

Mindegy...köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 9. 18:08
 9/12 anonim válasza:
100%
Lepd meg azzal, hogy beíratod egy tanfolyamra, ami érdekelni, mondjuk nyelvtanfolyam, jobb agyféltekés rajztanfolyam, vagy amihez lenne kedve.
2014. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A tanfolyam nagyon jó ötlet, de szinte csak a nyelvtanfolyam. Sajnos máshol nagy

többségében nők vannak.

A tanfolyamok többsége eleve csak a nőkre épül, pl. szabás-varrás stb.

(Persze új barátnőknek is lehetnek férfi ismerősei, tehát az is plusz lehetőség.)

2014. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!