Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi tehetnék? Ti mit tennétek...

Mi tehetnék? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Egy 23 éves jóképű srác vagyok. Sajnos nagyon nehéz életem volt és van most is. Apukám alkoholista. Túl vagyok már 4 költözésen. Jelenleg édesanyámmal és nevelőfaterommal élek. Akivel szintén nem jövök ki túl jól. Minden nap stresszelek nagyon. És dohányzom keményen. Régen volt pár barátom de a költözések miatt, megszakadtak a kapcsolataim. Az életem jelenleg abból áll, melozok a gyárba 3 műszakban. Hazajövök itthol melo, pihi, megint gyár. Max néha 1-2 sört meg engethetek magamnak. De kb ennyi. Nagyon szarul keresek. Minden áron kiszeretnék törni ebből a szar életből. De nem megy. Sajnos önbizalom hiányban is szenvedek. A csajoknál nulla vagyok amelyet a 14 cm-es méretemnek köszönhetek. Nem merek ismerkedni. Szó szerint csak dolgozok ez az életem. És kezdek ettől be kattani...:/
2014. máj. 12. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkinek megvan a maga keresztje,csak az a kérdés,hogyan viseli.Az én életem sem habos torta pélául,nem részletezném,miért,de szerintem nem sokan cserélnének velem.Mégis próbálom az élet apróbb örömeiben meglátni a jót.Ha szeretnél kitörni,tanulj,képezd magad meló mellett.Ha jobb kedvet szeretnél,járj el futni,vagy bármit sportolni.Ha barátokra vágysz vagy kapcsolatra,mozdulj ki akár egyedül is.Sörözés közben is lehet ismerkedni.
2014. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

pasik 2/3-nak 14 centis van, csak nagyobbnak hazudják

nekem elhiheted, fogtam már vagy 100at :)

2014. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szokj le, nem kell azonnal és teljesen hanem szép fokozatosan, nem is biztos, hogy teljesen le kell szokni hanem csak annyira hogy többet tudj másra költeni. Ha több pénzed van megnőnek a lehetőségeid is.


Képezd magad. Tanulj nyelvet, ha félretudsz rakni akkor gyűjts tanfolyamra,de lehet a gyárban is van lehetőséged elmenni egyre.


Azt veszem ki az írásodból, hogy stresszes életet élsz amire nagyszerű megoldás a sport. Levezeted a napközben felgyülemlett stresszt, jobban is fogod érezni magad és az önbizalmad is nőhet.

2014. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem a 14cmes farkad miatt vagy szerencsétlen. Alapból senki nem lát a gatyadba. A jelenlegi paromat se a mérete miatt szerettem meg. Mellesleg ha dugni nem tudsz, nyalj! Bár, mint mondtam azzal nincs gond
2014. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pénzből elmennék egy normális tanfolyamra, tanulnék legalább 1 nyelvet + vennék egy rakás önbizalom építő könyvet és végiggyakorolnám a bennük leírtakat 153x egymás után.
2014. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha rosszul keresel,próbálj leszokni a cigiről,amúgy sem egészséges.Én is a sportot ajánlom,jót tesz fizikailag és szellemileg is.Szerezhetsz új ismerősöket barátokat.Így már könnyebben el tudod viselni a hétköznapokat.Előbb-utóbb megismerkedsz egy lánnyal is,aki nem azzal kezdi hogy miért csak 14cm-es... :-)Sok sikert...
2014. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!