Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek az öngyilkos...

Mi a véleményetek az öngyilkosságról?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 20:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Utolsó!

A videóban látható férfi biztos kap vmilyen segélyt,amiért ilyen.

Sok betegség van,amire nem %okolnak le,vagy nem ismerik el betegségnek.

Nekem olyan pszichés betegségem van,amit sosem fognak elismerni,de gyakorlatilag ezzel lehetetlen bármilyen helyhez kötött munkát végezni.


Az más kérdés,hogy ő mennyire tudott ilyen testképpel élni.

Én nem tudnék.

2014. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
bennem már nagyon régóta megvan ez az öngyilkos hajlam, pedig még fiatal vagyok. egy csomó ideig még érdekelt, hogy mennyire elítélik és gyávaságnak hívják ezt, de most már nem. már nem érdekel semmi, sem a vélemények, sem az egyéb elrettentő mondások, már teljesen belenyugodtam a dologba. hamarosan úgyis meglesz, azután már senki sem fog bántani. elmenni az ismeretlenbe, megkockáztatni a visszafordíthatatlant sokkal bátrabb szerintem, mint a megszokott biztos háttérben maradni.
2014. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az öngyilkosokat legkevésbé érdekli h mit gondolnak erről mások.

Engem még élek sem foglalkoztat ez soha.

Úgy sem értenek meg mások.

Max sajnálkozni tudnak,abból meg nem kérek:))

Tenni,segíteni nem akar senki,csak a maga érdekeit nézi.

Akkor miről beszélünk?

2014. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én ezzel nem fenyegetőzöm,nem osztom meg mindenkivel.

Nem is ez a célom.De nagy esélyt látok rá,hogy egyszer meg kell majd tennem.Ha minden cérna szakad.Ha már mindent megpróbáltam és semmi nem jött be.

Az a baj,hogy sok olyan ember kényszerül ilyenre,akin lehetne segíteni tök egyszerűen,mégsem akarnak.

2014. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Szerintem vagy nagy bátorság kell hozzá vagy nagyon beszűkült tudatállapot. Úgy gondolom,hogy csak akkor elfogadható ha az illető már minden tőle telhetőt megtett a helyzete megoldására és nem járt sikerrel továbbá senkinek nem okoz a tettével fájdalmat.
2015. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!