Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek magatokat már ugy...

A világ legjobbja kérdése:

Éreztétek magatokat már ugy hogy nem törödik senki veled és ki taszitótt vagy, , te törödsz másokkal és nem kapod vissza és etöl megtört és depressziós leszel ezt érzem én is: tanács?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok és ugy érzem senki nem foglalkoznak velem,ki használnak és nem szeretnek, ki taszitottnak érzem magam gyógymód sokszor ezért nem akarok élni több mint 1 és fél éve érzek igy nem tudom miért!!!!!!!!!!! :( :( és sokszor sírok,, de nem segit senki nem érdekli senkit az érzelmeim mert érzelmes vagyok sajnos!

2014. máj. 9. 21:57
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nekem is volt már ilyen érzésem. Ilyenkor az egyik barátom megszokott nyugtatni, de pár nap mulva ugyanott vagyunk.

DE EZ CSAK AZ ÉN ÉRZÉSEM, NEM BIZTOS, HOGY TÉNYLEG ÍGY VAN!!!

2014. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is pont így érzek
2014. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy fél éve én is pont ugyanígy érzem magam (még a korunk is megegyezik). A "barátaim" folyamatosan csak panaszkodnak, hogy ez de rossz nekik, az de rossz nekik. Van egy barátnőm, akinek ugyan tényleg komoly gondja is van, de ugyanakkor neki valami ezt kompenzálja, történnek vele pozitív dolgok, és ezek mellett képes NEKEM panaszkodni, nekem, akivel kábé a merő ellentéte és semmi, de ezt komolyan mondom, semmi pozitív dolog nem történik. Amíg magát kell sajnáltatnia, addig persze jó vagyok, de rám már nem kiváncsi. De egy csomóan vannak, akik csak panaszkodnak, pedig semmi bajuk nincs azon kívül, hogy hisztiznek. Csak addig vagyok nekik jó, amíg meghallgatom őket.

Ezek miatt is nagyon zárkozott vagyok olyan téren, hogyha magamról kell beszélnem, és persze, hogy ha nem kérdeznek, végképp nem mesélek a bajaimról, inkább magamba fojtom. Fel sem tűnik nekik, hogy semmit nem tudnak rólam, a lényeg, hogy ott legyek, ha panaszkodniuk kell.

Egyszerűen ELEGEM VAN! Mindenki rohadt önző és csak önmagával törődik. És én meg csak tűröm, és hallgatom őket, mert nem tudok nemet mondani, inkább magamba folytom. Emiatt magamat is pusztítom és borzasztó szomorú vagyok, ha egyedül vagyok, mert csak akkor mutatom ki az őszinte érzéseimet. Nem tudom mit tehetnék, egyszerűen beleőrülök!


...


Bocsánat kérdező, de most felhúztam magam, és ki kellett írnom magamból, bár egyátalán nem érzem jobban magam. De ha esetleg gondolod, akár írhatsz is, és elmesélheted, hogy mi bánja a lelked, úgyis lelki szemetesláda vagyok (és szívesebben hallgatok meg olyasvalakit, akinek tényleg komolyak a gondjai, mintsem olyanokat, akik csak nyafognak).

2014. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
am sajnos én velem mindig ne m törödnek szivesen elmondom vagy beszélhetünk :(
2014. máj. 12. 17:10
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát odamész a barátaidhoz, szüleidhez, tanáraidhoz, hogy ez meg ez a problémád van és hogy szerintük mit kellene.


"Amíg magát kell sajnáltatnia, addig persze jó vagyok, de rám már nem kiváncsi. "


Hát akkor amikor elkezdi a problémáját mondani, mondod hogy te se vagy valami jól mert és elmondod te is kölcsönösen a dolgaidat, nem csak magadban tartod.

2014. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de nem halgassák végig !!!!!!
2014. jún. 15. 15:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Járj sakkra, meg a térre focizni a többiekkel, menj el vmit dolgozni. Iratkozz be sportcsapatba, kézilabda, foci, vízilabda, kosárlabda, röplabda a sporttársak csak törődnek veled vmit és amúgy is kell a mozgás meg a fény kedvjavításra neked. Egy pap is vszleg meghallgat, vagy van szeptembertől az iskolapszichológus, meg van többféle ingyenes telefonos lelkisegély szolgálat.
2014. jún. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! 16 éves lány vagyok. Én szívesen meghallgatlak! :)
2014. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utálok sakkozni nem szeretem a sportot se ,,és nem olyan törödésre vágyom hanem szeretetileg!!!!!! ha nem értenéd!
2014. júl. 20. 15:41
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Üdv az életben. Hidd el, ez az évek múlásával csak egyre rosszabb és rosszabb lesz, tapasztalat. Az érzelmes embereket megalázzák, kihasználják, átgázolnak rajtuk, aki mást mond, az hazudik. 16 éves vagy, a lejtő elején...:)
2014. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!