Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Voltatok olyan helyzetben,...

Voltatok olyan helyzetben, amikor nincs senkid, akivel beszélhetsz vagy elmehetsz valahová?

Figyelt kérdés
vannak haverjaim,de barátaim nincsenek,szüleimmel nem vagyok nagy jóban(velük élek,de apámmal 1-2 szónál többet nem beszélek vele néha egész 7ten,anyámmal se sokat,mindig csak akkor,ha valami kell neki vagy csináljak meg valamit)
2014. jún. 27. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Voltam/vagyok ilyen helyzetben.
2014. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én is még ebben a helyzetben vagyok..
2014. jún. 27. 10:19
 3/10 piriiiiii ***** válasza:

Inkább olyan, hogy senkire sem számíthattam, mert senkiben sem bíztam eléggé. Jól el szoktam lenni egyedül, de néha jó lenne valami normális ember, aki kicsit olyan, mint én, és sok választ tud... leginkább olyan, aki mellett nem jövök zavarba, ha arról van szó, hogy gyenge vagyok, sírok, vagy átölelek.

A bulizás sosem izgatott igazán, inkább elmegyek a közeli szép helyekre, folyópartokra, hatalmas, kihalt erdőkbe, egyedül. Pedig bulizáshoz talán pont lenne egy rakás partnerem, de azok is mind hülyék.

Amúgy nem tudom, hány éves vagy, de nyilván fiatal, s még előtted az élet a barátszerzésre. A legbiztosabb módszer erre, ha minél több emberrel érintkezel minden módon. Mármint na... ez elég félreérthető, de nem úgy értem. :D

2014. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben vagyok, nekem barátaim, haverjaim sincsenek, szóval tényleg senkivel nem nagyon mehetek el (egyedül el szoktam járkálni de az nem olyan jó), és úgy normálisan, szóban nincs nagyon lehetőségem beszélgetni senkivel. Interneten tudok chatelni meg ilyesmi, de az messze van a normális beszélgetéstől.
2014. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én akiben megbíztam,az hagyott cserben,én se vagyok bulizós,inkább elmegyek motorozni egyet,beteg:DD am 22/F
2014. jún. 27. 10:32
 6/10 A kérdező kommentje:
ja,elég rossz érzés,én is mindig magam megyek motrozni...
2014. jún. 27. 10:42
 7/10 anonim ***** válasza:
most per pill én is így vagyok vele. én 30-as vagyok,ha akar valaki írhat privátot. N
2014. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Jelenleg nincs senki ,egy barát,akivel beszélhetnék.

Nagyon rossz,nem gondoltam volna,hogy így fog hiányozni egy barát,barátok az életemből.

2014. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én se
2014. jún. 27. 18:46
 10/10 anonim válasza:
Én is pont ilyen helyzetben vagyok. Nem vagyok valami nagy szószátyár, csak haverjaim vannak a suliból, osztálytársak, akikkel TS-en néha szoktunk játszani.
2014. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!