Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A testem a börtönöm?

A testem a börtönöm?

Figyelt kérdés
van egy két heg a testemen, (nem kicsi, de plasztikai szóval nem ronda csak nagy) és van kb 10kg felesleg is rajtam, sok pasinak tetszem mégsem merek velük járni mert sex után általában nem vagyok érdekes már..a testem miatt :( ez a sorsom hogy egyedül maradjak?? :(

2014. jún. 28. 13:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Talán ha nem a szex lenne az első, több esélyed lenne.
2014. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Küldj képet,és Megbeszéljük ;)
2014. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyek a smasszerod?:D
2014. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a szex az első de egy idő után eljutunk odáig két ember!
2014. jún. 28. 14:03
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

"mégsem merek velük járni mert sex után általában nem vagyok érdekes már.."


Ezt úgy érted, hogy járás nélkül lefeküdtél fiúkkal? Akkor ne csodáld, ha utána már nem érdeklődnek, az udvarlás a szex előtt szokott történni, ha addig nem "varázsoltad el" akkor utána már kevés az esély, hogy még valamit akarni fog tőled.

2014. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha szex után rögtön otthagynak, akkor előtte közöld velük, hogy van rajtad egy heg; mert ha onnantól kezdve már elvesztik az érdeklődésüket, akkor nem is szerettek igazán; meg hát dolog előtt szerintem azért legkésőbb akkor szólhattál volna neki, hogy van rajtad vmi ,ami lehet nem fog tetszeni, utána konkrétan meg is mondhattad volna, h mi az; már amikor rendesen jártok ,de még nem feküdtetek le, akkor közöld vele ezt, és meg is mutathatod neki sztem; h tudja, h mire számítson, és ha úgy is akar, akkor valóban szeret téged, ha meg nem , akkor meg ne búsuljá utána; akkor ezek szerint te nehezen viseled az egyedüllétet azt am vágom, de egyszer remélem, csak találsz valakit, aki úgy is elfogad, ahogyan vagy
2014. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5ös válaszoló, 3-5 randi még nem nevezhető járásnak,tudod az ismerkedésnek vannak fázisai!

6-os válaszoló: nyilván beszélünk róla előtte hogy vannak a hegek, érdekes mód mindenki nagyon elfogadó amíg eljutunk az ágyig, de utána valami egyszerűen elmúlik... lehet csak rossz pasikkal hozott össze az élet eddig:) minden esetre most már kicsit sok(k) volt ebből!, Köszi a hozzászólást!:)

2014. jún. 28. 14:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre nem tudunk válaszolni, mert nem ismerünk. De randizz velem, akkor tudok valamit mondani.
2014. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Valószínűleg sikerül bevonzonod azokat akiket pont nem kéne. A súlyfelesleg csakis tőled függ, amin tudsz, változtass, amin meg nem, azt tanuld meg elfogadni, mást úgysem tudsz tenni. Ha egyenesbe kerülsz önmagaddal minden meg fog változni. Hány éves vagy amúgy?
2014. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok, a súlyról valóban én tehetek , de már járok újra edzeni :) a hegek meg... hm, remélem egyszer lesz tényleg aki nem fog ezen elakadni , köszi a válaszokat
2014. jún. 28. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!