Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az élet nekem már csak ennyit...

Az élet nekem már csak ennyit adott? Ez lehet?

Figyelt kérdés

Évek óta depis vagyok,szerencsétlen,barátaim nincsenek egy semmi sem jön össze.Pályakezdőként két munkahelyről kirugtak,az egyikről igazságtalanság miatt.

Az ismerőseim akikkel eddig jóba voltam elfordultak tőlem és engem okolnak a történtekért.Szinte senki sem bátorít így magamra maradtam.

Jelenleg munkát keresek,de egyelőre semmi nem jött össze.Bizonytalan is vagyok,mert a volt munkahelyemen szörnyű volt a légkör és tartok,h mégegyszer bele futok egy olyanba.

Rózsaszínbe látom a világot,nem fogom fel a dolgok súlyát,semmi nem érdekel,nulla a motivációm.

Egész nap itthon vagyok,próbálom magam feltalálni,de ne igazán megy.



Köszönöm.



2014. júl. 6. 19:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
19%
Szval életképtelen vagy.......hát nem ezzel egyedül,,,biztosan van még bőven itt hozzád hasonló nyomorult lélek.
2014. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%

Ha minden barátod, ismerősöd elfordult tőled, akkor biztosan te is tettél ezért. Vagy velük is mindig ilyen negatív voltál, vagy nem hittél nekik, amikor segíteni akartak, nem hallgattál a tanácsaikra.

Szerintem orvoshoz kéne fordulnod. Nem hiszem, hogy reálisan látod a dolgokat.

2014. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Valaki jó szándékú választ?
2014. júl. 6. 19:40
 4/22 anonim ***** válasza:
43%

Ez jó szándékú volt :)

Ha mindenki "rossz" körülötted, akkor nem árt elgondolkodni, hogy talán benned is van hiba, nem mindenki másban.

Ez egy betegség egyébként. Volt egy ilyen barátnőm. Mindenkit elmart maga mellől, az egész világ rossz volt, járt is pszichológushoz. De onnan is elmaradt, így nem jött sajnos rendbe :(

2014. júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó:


Egy szóval nem mondtam h mindenki rossz körülöttem és azt sem,h mindenki elfordult tőlem,de sokan ez tény.

Amit írtál abból látszik,h nem ismersz látod a helyzetem.Am meg baromira nem arra van szükségem amit írtál,nem is a sajnálatra,de nem is erre...

2014. júl. 6. 19:51
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

"Az ismerőseim akikkel eddig jóba voltam elfordultak tőlem és engem okolnak a történtekért."


Ebből gondoltam, hogy valami oka csak van, hogy elfordultak, nyilván te is hibás voltál benne.


"Évek óta depis vagyok,szerencsétlen,barátaim nincsenek egy semmi sem jön össze."


Ebből gondoltam, hogy szakember segítségére van szükséged.


"Rózsaszínbe látom a világot,nem fogom fel a dolgok súlyát,semmi nem érdekel,nulla a motivációm. "


Ebből gondoltam, hogy nem úgy látod a világot, mint amilyen az valójában.


Először magadnak kell rájönni, hogy segítségre van szükséged. De végül is nem tetted volna fel ezt a kérdést, ha nem tudnád, hogy valóban segítségre van szükséged. :)

2014. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Az ismerőseim akikkel eddig jóba voltam elfordultak tőlem és engem okolnak a történtekért."


Ebből gondoltam, hogy valami oka csak van, hogy elfordultak, nyilván te is hibás voltál benne.


Képzeld tudom és ismerem is a hibáim,köszönöm,de korholásra nincsen szükségem...Nem ezért tettem fel a kérdést,köszi.


"Évek óta depis vagyok,szerencsétlen,barátaim nincsenek egy semmi sem jön össze."


Ebből gondoltam, hogy szakember segítségére van szükséged.


Nem tudom kihez mehetnék...


"Rózsaszínbe látom a világot,nem fogom fel a dolgok súlyát,semmi nem érdekel,nulla a motivációm. "


Ebből gondoltam, hogy nem úgy látod a világot, mint amilyen az valójában.


Részben nem,valóban.


Először magadnak kell rájönni, hogy segítségre van szükséged. De végül is nem tetted volna fel ezt a kérdést, ha nem tudnád, hogy valóban segítségre van szükséged. :)


Igen,itt a pont.:) Csak eddig nem kapta,remélem kapok ezután valami érdembelit.

2014. júl. 6. 20:00
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

19:35-ös eléggé jó szándékú volt. De most mit vársz vállveregetést, hogy igen, neked ennyi jutott?


A gondolkodásmódodon kell változtatni, megtalálni a munkádban és az életben a motivációt. Magadnak kell erősnek lenned, és talpra állnod, és nem azt várni hogy folyamatosan pátyolgassanak, bátorítsanak, főleg ha nincs mire.


A gyerekeket szokás bátorítani, a felnőtteknek meg megmondják hogy kezdjél valamit magaddal.


Alapvetően magadnak kell változnod, pozitívabban felfogni az életet, eljárhatsz rendezvényekre, sportolni, kimozdulni, az javít a hangulaton. Meg ha van melód, azt is csináld rendesen odaadással.

2014. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Köszönöm.:) De ez az h nem tudom hogyan vehetnék magamon erőt,hogyan legyen motivációm...Ez a kérdés?!


Az lehet h a gyerekeket szokták bátorítani,de a felnőtteknek is szüksége van rá...

2014. júl. 6. 20:08
 10/22 anonim ***** válasza:

Én nem korholtalak. Ez a baj, hogy te mindent bántásnak veszel. Tényleg segíteni akartam. Sajnálom, ha te ezt nem érzed.

Én a helyedben pszichológushoz vagy más hasonló szakemberhez mennék. Menj el a háziorvoshoz és ő fog tudni segíteni, hogy hova fordulhatsz ingyenesen.

Családoddal mi a helyzet? Ők nem támogatnak, nem segítenek át a nehéz időszakokon?

2014. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!