Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rajtam kívül mindenki tök...

Rajtam kívül mindenki tök elfoglalt egész nyáron?

Figyelt kérdés

Én magányos vagyok és 18 éves, nincsen társaságom, csak néhány haverom van, a nagyobb részük messzebb él. Egy településen mondjuk egyikkel se lakok.

És mindegyik folyamatosan elfoglalt, vagy legalábbis azt mondják, nem hajlandóak feljönni facebookra, aztán levelezni velem, mert ő nekik valahogy sok dolguk van. Még annak is, akiről tudom hogy nem jár nyárimunkára.

Akivel találkozhatnék is az is folyton elfoglalt, az dolgozik, de egy hétvégét nem lenne képes rám szánni, amikor nem kell dolgoznia menni.

Csak én érek rá ilyen nagyon egész nyáron, és én unom végig az egészet?

És akik igazán akarnának haverkodni szánnának rám időt, nem?


2014. júl. 17. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
A második kérdésedre igen a válasz, az elsőre pedig mindig azt szoktam mondani, hogy csak a buta ember unatkozik. Nem hiszem el, hogy nem tudsz semmit sem csinálni, akár egyedül is.
2014. júl. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, hogy tanulnál valami idegen nyelvet.
2014. júl. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

18 vagy, menj el és nézz valami munkát ha annyira sok a szabadidőd, még társaságod is lesz.

Bárcsak unatkozhatnék.

2014. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok kérdező. Dolgoznom meg felesleges, mindenem meg van ami kell.
2014. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olvass, nézz filmet, hallgass zenét, biciglizz stb.
2014. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezeket szoktam de valami más is kéne, mert így nagyon unalmas. Meg egyedül semmi se olyan jó mint társaságban.
2014. júl. 17. 10:51
 7/10 anonim ***** válasza:
ezek csak kifogások, akik hetek, hónapok alatt egyszer sem érnek rád, azoknak nem is vagy fontos.
2014. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
De még mindig nem értem miért nem mész el dolgozni? Tök logikus lenne, keresnél pénzt és szereznél barátokat, ismerősöket, emellett még nem is unatkoznál. Amúgy meg diákmunkára szinte mindenki egyedül megy :) Szóval ha bekerülsz valahova ugyanúgy a többiek sem fogják egymást ismerni :)
2014. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan mindenen de már csak azért is bejárok dolgozni hogy ne otthon üljek
2014. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem én is ráérek nyugi pri üzi?
2014. aug. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!