Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem merek kimenni az utcára...

Nem merek kimenni az utcára egyedül, nem merek átmenni a régi barátaimhoz, kerülöm a családomat, de még a páromat is. Mi lehet ez, mi történik velem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen félek még a lehulló falevéltől is. Párommal élek, de ha egyedül vagyok otthon, csak fekszem és filmet nézek, hiába kéne mosogatni vagy főzni. Amint hazaér, felpattanok, és azonnal nekiállok a munkának, de nélküle egyedül még enni sem kelek fel. Van hogy nem eszem egész nap amíg ő dolgozik. Amikor melózok, tudok mosolyogni, néha beszélgetek is, de akkor is inkább csak nyomkodom a telefont, félek hogy olyat mondok amivel megbántok valakit.

A régi barátaim mind összevesztek velem, egy barátnőmmel tartom a kapcsolatot, de a szomszéd utcáig sincs kedvem elmenni hozzá.

Egyszerűen kiégtem. 21 éves vagyok és nem kívánom a szexet, a párom teljesen kész van a hangulatingadozásaimtól, pedig régen egy állat voltam az ágyban, most meg beteszi és fáj, fel se izgulok.

Mi történik velem? Miért van ez? Mit csináljak? Undorodom magamtól, utálok élni, szerintem már nem vagyok szerelmes a páromba, pedig mindenben passzolunk, de ilyen nyomorék lettem, aki már képtelen szeretni bárkit is.

Régen annyira szerettem volna adni és kapni, de a kutyának se kellett a szeretetem. Most meg már nem tudok adni, így nem is kapok.

A párom azt hiszi, ha megkéri a kezem, minden rendbejön, de tudom hogy csak megzabálnám a lelkét.

Mit tegyek? Szakítani akartam vele hogy megmentsem, de egyedül tuti megölném magam, és ő amúgy se enged el.

Mit tegyek? Hoga menjek, egyáltalán miért van ez?



2014. júl. 17. 11:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Na ezt az előzőt a pasim írta ki. Van még kérdésetek...?
2014. júl. 17. 20:43
 12/16 anonim ***** válasza:
Majd írok bővebben. Most csak egy kérdés. Miért lett kitörölve a barátod válasza?
2014. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehet itt törölni??
2014. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Mert ki egészítettem a kérdését!! Azért lett törölve!! Kérlek segítsetek mert nem tudjuk mi lehet ez amit a párom kiírt.. sokszor vannak hangulat változásai s sajnos nem mindre tudok én se a megfelelően reagálni.... nagyon szeretem ő a mindenem a legféltettebb kincsem!!!! Sokszor nem tudom hogy mit csináljak mert egyik pillanatban a nyakamban van a másikban el akar zavarni hogy útban vagyok.... de egyikőnk sem tud meglenni a másik nélkül én is rosszul érzem magam ha nem lehetek mellette s ő is ha nem lehet mellettem!!!
2014. júl. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
S félek hogy elveszítem őt!!!!!!! Nem látja sokszor hogy mi mindent megteszek érte!!!!! De nagyon szeretem!!!!!! S boldoggá akarom tenni!!!! Kérlek ezeket már ne töröltesd!!!!!!
2014. júl. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Úgy lehet töröltetni hogy ott egy kis ikon a komment jobb szélén, feljelentem a kommentet, hogy provokatív, az adminok pedig hála istennek letörölték. Olyan dolgokat írt le rólunk amik nem tartoznak ide, és tudjuk hogy ismerősök is nézik a fórumot, nem akartam hogy felismerjenek!
2014. júl. 18. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!