Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akiknek nincsenek barátaik,...

Akiknek nincsenek barátaik, szoktatok plázákban bóklászni egyedül?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
nem igazán. Minek menjek oda, ha nincs ott semmi dolgom? Max akkor ha kell vegyek valamit. És azért hogy másokat nézzek, azt tudok az utcán is, elvégre Pest elég forgalmas egy környék.
2014. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Plázákba többnyire csak akkor megyek, ha venni akarok valamit, de ha nagyon meleg van, behúzódom hűsölni és bóklászni. Normális időben inkább az ismeretlen utcákat járom, az sokkal érdekesebb.
2014. aug. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. aug. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem vannak barátaim, bár nem sok, de az a dilim,hogy vásárolni csak egyedül tudok.Ha a bnőimmel megyek,sosem veszek semmit ígyhát többnyire egyedül szoktam bóklászni a plázákban...jobban élvezem mint társaságban.
2014. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem hinném.. ha kell valami, akkor anyuval megyek, de ő nem tud segíteni nagyon ruhavásárlásban :SS de egyedül nem mennék, az biztos. más miatt nem mennék plázába.. még t-hez szoktam apuval bemenni évente egyszer, hogy elintézzük az előfizetést.


22f

2014. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én szoktam de évente egyszer-kétszer


inkább otthon elfoglalom magam, nem egyek sehova


egyedül amúgy sincs nagy kedvem

2014. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem vannak barátaim, de ha nem tudom mozgósítani egyiket sem, akkor elmegyek egyedül. Nemcsak plázába, színházba, moziba, koncertre is.
2014. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!