Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Velem, vagy az internetes...

Velem, vagy az internetes ismerkedéssel lehet a gond?

Figyelt kérdés

Az életben itt a környéken engem már egy csomóan utálnak meg minden, nem barátkozik velem senki, de most nem ez a lényeg.

Interneten szoktam haverokat keresni így, javarészt távol élnek, legalább 100 km-re innen.

Az írogatás mindig egyoldalú szinte, én kérdezgetek, a másik meg hosszabb-rövidebb mondatokkal válaszolgat. 1-2 ember van, akivel tudok normálisabban is beszélgetni, de általában ez van.

Miért ilyen egyoldalúak a beszélgetések, miért nem tudnak úgy elbeszélgetni velem, ahogy másokkal? Mit kéne ezellen tennem?


2014. aug. 17. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Hát, én is neten szoktam ismerkedni, barátkozni, a legjobb barátnőim mind a netről vannak, és a páromat is neten ismertem meg. Nekem minden simán megy, tőlem sokat kérdeznek és egyáltalán nem egyoldalú a dolog.

Úgyhogy szerintem a módszereden kellene változtatni vagy rossz helyen ismerkedsz. ha mondjuk ezen az oldalon próbálkozol, akkor ne csodálkozz, itt elvétve akadnak csak normális, életképes emberek. :D

2014. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Veled van a baj, nyílván a környezetetben sem véletlenül utál mindenki.
2014. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínű ha se az életben, se a neten nem jön össze a barátkozás, akkor veled is gond van.


Azt mondjuk figyelembe kell venni, hogy netes portálokon 90%-ban béna társkeresés megy magányos emberek számára, és a barátkozás meg nem olyan dolog, hogy "szia, leszünk barátok".


A barátságok nálam csak úgy kialakulnak, az életben is, meg neten is találtam már olyan embert, akivel kb napi szinten tudok beszélni.

2014. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam észre venni, hogy úgy beszélek velük, mintha tényleg itt lennének velem szemben. Míg én rengeteget tudok nekik mesélni magamról, vagy a környezetemről, megtudjuk, hogy egy csomó minden közös érdeklődésünk van. Addig ők alig osztanak meg velem dolgokat. Ha felteszek 100 kérdést arra válaszolnak, de maguktól nem kezdenek el nekem mesélni.

Pedig nyitott vagyok, tényleg minden érdekel, én is megosztom velük az ügyes-bajos dolgaimat. Nem értem mire ez a nagy tartózkodás.

2014. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!