Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit csináltok ha nagyon...

Ti mit csináltok ha nagyon hiányzik valaki?

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálok aludni. Amilyen sokat csak tudok, hogy gyorsabban teljenek a napok.
2014. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nézegetem a kepeket,felhivom,irok neki sms-t :)
2014. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha még ìgy is akkor használ ha sírtok?
2014. aug. 18. 22:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is nagyon hiányzik egy ember és én ilyenkor sokat gondolok rá néha sajna sírok is. :(
2014. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként írj neki. Akkor is hiányozni fog, de legalább kommunikálsz vele. És ha elviselhetetlen a hiány, írd meg neki, hogy 'hiányzol'. Az segít, ha kiadod magadból vagy ha a tudtára hozod, mennyire hiányzik :)
2014. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi! Irtam neki de nem jobb es messze lakik: ( nem baj, elterelem a fugyelmem es maj talan egyhul a hiany: ( de koszonom a jo valaszokat!
2014. aug. 18. 22:22
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
cigizek egyet
2014. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A sírás úgy általában mindenképp használ. Valami hülye okból bele van nevelve az emberekbe, hogy nem szabad, holott egy természetes, jótékony reakció. Endorfint szabadít fel, ezzel jobban érzed magad és megnyugszol.
2014. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nekem volt egy olyan esetem, hogy a legjobb fiú barátom, aki egyébként osztálytársam volt elköltözött Amerikába. Nagyon megviselt, hogy elment és nem igazán tudtam kezelni a helyzetet. Élőszőr megírtam neki, hogy hiányzik, majd egyre többet kezdtünk el beszélni (ami elég nehéz volt az időeltolódás miatt). Mostanra ott tartunk, hogy mindent elmondunk egymásnak és ez olyan érzéssel tölt el mintha itt lenne:) A lényeg csak annyi, hogy próbáld vele felvenni a kapcsolatot az biztosan segíteni fog!:)
2014. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!