Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért akarnak állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért akarnak állandóan komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert állandóan hazudnak. Ők is csak dugni akarnak.
2014. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
puncit akarok
2014. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, 20 éves, és nem akarok komoly kapcsolatot. Állandó partnerem viszont van.
2014. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én ugyan nem akarok 23L
2014. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha meg itt leírja az ember, hogy mostanában nem akar, de szeretne szexelni, akkor meg 10 ezer kérdés születik, hogy a nők miért ekkora ribizlik és az ilyen ne is éljen.:D


dehogy akarnak állandóan, lehet, hogy tőled, mert olyan jófiú típus vagy!

2014. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem akartam állandóan, de már most igen csak szeretném, ha komoly lenne. Én össze akarok költözni, együtt lakni és később családot alapítani. Én úgy érzem felnőttem már hozzá. Én többet szeretnék, nem csak találkozgatni, együtt lenni aztán mindenki megy a maga útjára és éli a világát... 23 éves vagyok. 24 éves leszek amikor talán összeköltözöm a barátommal, ha ő is akar majd. 24 évesen nem hiszem, hogy korán van még a komoly kapcsolat.


Van aki másképp látja. A lényeg az, hogy mindkét fél ugyan úgy lássa a dolgokat.

2014. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!