Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek is igaz, ha egy...

Szerintetek is igaz, ha egy bizonyos korig nem találod meg a párod, akkor már nem is fogod?

Figyelt kérdés
Most a kivételektől tekintsünk el.
2014. aug. 22. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenki hamar megtalálja, az más kérdés hogy nem tudja megszerezni.
2014. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam. Írtam is, hogy a kivételeket ne vegyük ide!
2014. aug. 22. 12:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Pedig hogy pont a te eseted a kivétel ;)
2014. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagy marhaság ez a kérdés.

1. Milyen az a bizonyos kor? 30, esetleg 70? Az utóbbi esetében igen valószínű ez az elmélet...

2. Mi számít kivételnek? ha nekem most 30 ember azt írja ide, hogy későn találta meg, akkor mindre ráfogod, hogy "jaj, hát ők a kivételek"?

3. Mire alapozol? Igen, a kor előrehaladtával talán csökkennek az esélyek, egy ötvenes nő nehezebben talál párt, mint egy húszas, de szerinted, ha eléred azt a bizonyos kort, akkor eláshatod magad, mert már biztos nem találod meg?


Logikátlan ez a kérdés...

2014. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5-ös! a válaszaim:


1. 25 év a bizonyos kor.

2. igen, ők a kivétel.

3. igen, szerintem eláshatja magát, ha nem sikerül.

2014. aug. 22. 13:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen alaptalan tévhit.
2014. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem nevezném alaptalannak, nekem nagyon is reálisnak tűnik. Abból kifolyólag is, hogy a környezetemben ezt tapasztalom.
2014. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van benne igazság. 20 évesek közt még sok a szingli, 30-asok közt már jóval kevesebb. 40-re tovább csökken de már alig változik a 30-ashoz képest.
2014. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát kérdező.. a tesóm idősebb nálad 1 évvel, és neki sincs kapcsolata, sőt a haverjainak is max alkalmi szinten jön össze a dolog. Sőt ez nem csak a pasikra, de a nőkre is igaz. Nyilván van, akinek már van párja, lehet gyereke is. De a nagy része szingli, vagy csak alkalmi kapcsolataik vannak.

Én pár évvel fiatalabb vagyok nálad, nyilván szingli. A barátnőim 75%-nak nincs kapcsolata, körülbelül még alkalmi SE. Itt is vannak kirívó esetek, amikor velem egykorú lánynak már férje, esetleg gyereke van. De a velem egykorúak közt 100-ból, kb 10-nek van már évek óta tartó, komoly kapcsolata.

2014. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!