Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Párkapcsolat nélkül nincs...

Párkapcsolat nélkül nincs motivációm?

Figyelt kérdés
Nem volt olyan sok kapcsolatom, nem mondható el, hogy évekig tartottak, de csak akkor éreztem azt, hogy kezdeni akarok valamit az életemmel. Amikor egyedül vagyok, hetek alatt újra hozzászokom az állapothoz, és ismét nem érdekel semmi, szinte csak vegetálok, beszélgetek itt-ott a neten, mert kimozdulni sincs kedvem ilyenkor soha, és várom, hogy jöjjön valaki, aki motiválhat, akit szerethetek, noha tudom, nem biztos, hogy jönni fog. Barátomnak nem neveznék senkit, vannak emberek, akikkel beszélhetek, de nem szeretek túlzottan panaszkodni a dolgaimról, szerencsére még nem mondható el rólam, hogy magamba fordult egyén lennék, aki nem képes beszélgetni, vagy nevettetni, azonban az esetek többségében még ahhoz sincs önbizalmam, hogy ráírjak valakire, aki szimpatikus, túlságosan félek a visszautasítástól. Volt már valaki ilyen helyzetben, és sikerült rajta változtatnia? 22/F

2014. aug. 22. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Visszahúzodó típus lehetsz,gátlásokkal.Modzulj ki többet,vagy csak menj el magadtól valahová ülj be.Igyál meg 1-2Sört..majd megjön a kedved az ismerkedéshez.Tegnap én is ezt csináltam,külföldön.Engem is elrohaszt a magány,itt még magyarul se tudok beszélni senkivel.Hát fogtam magam,beültem egy bárba,jó berugtam.Minőségi beszélgetéseket csináltam.Máris nagyobb kedvem van mindenhez.Mégha csak egy 1xeri alkalom is volt.Mivel mindennap nem csinálhatja ezt sem az ember.
2014. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen ezt hívják kapcsolatfüggőnek. Mozdulj ki, sportolj, kirándulj, csatlakozz természetjárókhoz, és akkor ismerkedhetsz is. Ne másért tegyél valamit ,ha nem magadért.
2014. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szintén 22 éves férfi vagyok. Ne vedd sértésnek, de amit írtál tipikus nőre vall. Így nem is lesz senkid, fejben kell változtatnod, a hozzáállásodon. Tudod, ha nem vagy boldog, akkor egy párkapcsolatban sem, nem ezért kell hajszolni egy kapcsolatot. Ha boldog vagy akkor benne még boldogabb leszel, de egy magad is annak kell lenned, ugyanis egy kapcsolat arról szól, hogy boldoggá teszel egy másik embert, igen ott már egy másik ember boldogsága lenne a cél. Viszont ha te magad nem vagy boldog, egy másik embert sem tudsz boldoggá tenni. Ha magabiztos, határozott, céltudatos, független férfi vagy, akkor vonzó leszel a nőknek és tapadni fognak rád, de ha csak egy barátnő hajszoló leszel akkor futni fognak előled.
2014. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha párkapcsolatra építesz, az tipikus társfüggőségre utal. Tuti látsz a környezetedben olyanokat, akik össze vissza lépkednek kapcsolatokba. Ők tipikusan ezek, mert nem képesek kapcsolat nélkül önállóan élni. Egy férfi pedig pont képes rá!
2014. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!