Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha itt a környékemen nem...

Ha itt a környékemen nem tudok, nem baj, hogy az interneten haverkodok?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, hogy internetes ismerkedésnek, haverkodásnak semmi értelme nincs, és mondjuk annyiban tényleg rossz, hogy velük nem tudok találkozni, kihívni őket. Viszont a környékemen meg nincsenek számomra megfelelő emberek, engem csak az emberek egy kisebb rétege képes elviselni, elfogadni. Az ilyen nyugodtabb természetűek, akiket a természet érdekel, és nem olyan pörgősek. De errefele ilyeneket nem nagyon találtam, ha láttam is, megismerkedni nem voltam vele képes.

Interneten viszont már találkoztam pár ilyennel, azokkal haverkodok, de találkozni nem tudok vele.

Meg a másik, hogy itt a településemen, és a jelenlegi iskolámban mindig rosszindulatú pletykákat terjesztenek rólam, meg röhögnek csak rajtam a hátam mögött.

Csak a költözés segíthetne rajtam, hogy élőben is barátkozhassak?

18/F


2014. aug. 24. 09:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Megértelek. Én falun lakom, és egyetlen egy barátom,haverom sincs itt.

Szerintem nem gáz, hogy neten ismerkedsz, barátkozol - én is ezt teszem és találtam is néhány jó barátot. Nem szükséges ezért költözés, maximum ha nagyon azt szeretnéd.

2014. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!