Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyi értelme van nyáriszünet...

Mennyi értelme van nyáriszünetben csak így magányosan biciklizgetnem a környékemen? Van értelme annak amit csinálok?

Figyelt kérdés

18/F vagyok

Mivel barátaim nem nagyon vannak a közelemben, mindegyik távolabb él, velük nem nagyon tudok kimenni, így magamra vagyok utalva egész szünetben.

Elég sokat unatkozok, de van, hogy kimegyek biciklizni. Nem valami nagy településen élek, valamikor csak körbetekerem a településemet egyedül, ezt már rengetegszer megtettem, elég unalmas.

Valamikor meg kimegyek a településről el szomszéd településekre, vagy ha van valami tó akkor oda, és viszek fényképezőgépet, ha látok valami fényképeznivalót azt lefényképezem.

De van bármi értelme csak így egyedül biciklizgetni a környéken, olyan helyeken, amiket már többnyire sokszor láttam?


2014. júl. 16. 11:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyszerre többnyire 5-25 km-t megyek, változó hogy mennyit.
2014. júl. 16. 11:12
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik akkor miert ne csinald. Azok akik edzes miatt tekernek napi 50-100 kilometert szerinted mind tarsasagban teszik azt?
2014. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Több értelme van, mint otthon ülni. Ha nincs km óra a bicikliden (marketing nevén bike computer), akkor tegyél rá egyet. Próbálj állandó tempót tartani, próbáld megnövelni az átlagsebességedet.
2014. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 yuda ***** válasza:
100%

Több értelme van, mint otthon unatkozni.

Egyébként pedig vihetsz magaddal kaját, utazhatsz bringával vonaton messzebbre, ismerkedhetsz, hiszen sok bringás, vagy gyalogos van.

Talán ma, vagy holnap társat is találsz a programjaidhoz egy-egy ilyen bringázás alkalmával.

Lényeg, hogy legyél nyitott az új ismerkedésre és nyugodtan kezdeményezz beszélgetéseket idegenekkel, ha szimpatikus.

2014. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van :-) Az összes többi veled hasonló korú azért nem tart veled, mert az idő alatt bent rohad a szobában, és a facebookot bújja. A Te korodban én is hasonlóan voltam. Kis faluban laktam, nem voltak barátaim, azzal töltöttem az időt, hogy elsétáltam a könyvtárba, lebicikliztem a közeli patakhoz, görkoriztam (legalább is próbáltam). Utólag bele gondolva, lehet többet láttam, mint azok, akik kimaradtak ebből és akiknek akkor hiányzott a társasága. Elkerültem otthonról és ma hasznomra tudom fordítani az addigi tapasztalataimat, elmélkedéseimet. Akik nem tartottak velem, ma épp olyan szánalmasak a szememben, mint akkor voltak. Szerintem az a bajod, hogy most Te érzed magad szánalmasnak, de hidd el, ez csak nézőpont kérdése.
2014. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mehetsz messzebbre is, akkor nem lesz unalmas.

Sokkal értelmesebb, mint a szobában lustálkodni.

2014. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van értelme, merre laksz?
2014. júl. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pandas74 ***** válasza:

Mindenkinek igaza van ,aki azt irta ,hogy van ertelme....ifjukoromban igy ismerkedtem meg egy lannyal,oriasi szerelem lett belole,ami vegul elmult,de a mai napig tartjuk a kapcsolatot!Pedig ennek iden mar 24 eve!

Sokkal tobb eselyed van,ha nem otthon punnyadsz!

2014. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!