Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Újra és újra azzal szembesülök...

Újra és újra azzal szembesülök, hogy ennek se vagyok szimpatikus, annak se vagyok szimpatikus, hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Mert elég zavaró, hogy akárkivel próbálok összebarátkozni, végül mindig az jön ki az egészből, hogy nem vagyok szimpatikus és le akarna koptatni, maximum sajnálatból megtűr.

Magamról annyit, hogy 18 éves vagyok, és mivel nincs valami jó sorsom, elég sokszor rossz a hangulatom, talán elég sokat panaszkodok, viszont a panaszkodás mennyiségét egy ideje már próbálom visszafogni. De néha akaratlanul is kitör belőlem. Ezenkívül ha facebookon beszélek, azzal a "szemlélettel" chatelek ott, hogy ha valakire ráírtam, és ő már azóta fent volt, de meg se nézte, nem is válaszolt, akkor már nem is fog mert elfelejti.

És akkor írni szoktam nekik hogy miért nem válaszolnak már.


2014. jún. 25. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A panaszkodás és a rossz hangulat tényleg elég zavaró lehet másoknak. A negatív figurákat én is messzire kerülöm. Attól, hogy rosszul megy valakinek a sorsa, még lehet jó kedvű, optimista, gondolj a vidám nigériai gyerekekre, akiket zörgő csonttal de mosolygó arccal fényképeznek le. Azokat az embereket kedvelik, akik érdeklődnek mások gondjai iránt, felvidítják azt, aki gondterhes. Mások érezzék azt, hogy fontosak számodra, ezt kéne elérned. Érdeklődj, köszöntsd fel, kívánj neki csak úgy szép napot, ha valamiről mesél, később azzal kapcsolatban érdeklődj. És NE MAGADRÓL beszélj vagy írj. Kb. ez a titka.
2014. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már leszoktál a panaszkodásról ,de bennük még az van, hogy ez az a srác, aki folyton csak panaszkodik. Elég lenne egy bizalmas, akinek elmondhatod a problémáidat, a többieket meg hagyd vele. Azért tör ki belőled akaratlanul, mert még mindig nem hallgatott meg senki, választ vagy megnyugtatást szeretnél kapni, de nem ők lesznek azok, akiktől ezt megkapod. Tudod, barátságban nem a mennyiség, hanem a minőség a fontos. Ha volna egyvalaki, akivel megtudod osztani a problémáid, már nem is éreznéd szükségét, hogy bárkinek elmondd. A rosszkedved még fokozza az, hogy elébe mész a problémának azzal ,hogy rájuk írsz, holott tudod, hogy mi lesz a reakció. Ha leszarnak, szard le Te is őket. Ne könyörögj, hogy miért nem válaszolnak, mert ezzel megint magadat alázod.
2014. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék egy ilyen leveledre, hogy mit tartalmaz, amire nem válaszolnak. Pl. megkérdezed, hogy hogy van és arra nem válaszol?
2014. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ráírok hogy ráér-e most chatelni vagy ilyenek, semmi különös nem szokott bennük lenni.
2014. jún. 25. 10:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért rossz a hangulatod?
2014. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!