Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy kezdjek bele?

Hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Na arról van szó, hogy csak nagyon kevés haverom van azok is gyerekoromból. 14 éves koromtól nem nagyon tudok ismerkedni. Addig az időig viszonylag minden sínen mentek a dolgok de azóta minden elszaródott (ezt most nem részletezném...) Most 23 vagyok eddig jól elvoltam magamban de most már jó lenne pár embert megismerni. Csak az a gond ennyi idő után már elfelejtettem, hogy mit is kell "csinálni" az emberekkel. Az idei évtől kezdtem el helyekre eljárogatni csak az az baj nem tudom, hogy hogyan beszélgessek emberekkel pl egy rock koncerten. Mert egy vasút modell kiállítás még ok hiszen ott lehet mondjuk az előadóktól kérdezni. Csak az a baj, hogy ahol lakom ott 50 kilométeres körzeten belül nem nagyon szokott ilyen rendezvény lenni meg elég ritka ami olyan városban van ahova eltudnék jutni szóval ez kilőve... Rock koncertek meg majdnem minden hétvégén vannak Barcikán (mivel én mellette lakom így oda el is tudok jutni. De az a helyzet, hogy nem tudom ott, hogyan is kellene szóba állnom bárkivel is. Sokan mondják, hogy egyszerűen csak menjek oda emberekhez. Ez oké csak hogy néz már ki az, hogy valaki ott beszélget esetleg valaki csak ott issza a sörét/élvezi a koncertet aztán csak valaki csak úgy odamegy hozzá. Ezt olyan bunkóságnak érzem annak ellenére, hogy fordítva volt már. Vagyis volt olyan, hogy koncerten megszólított valaki és elkezdtünk beszélgetni de én nem merek oda menni csak úgy senkihez sem... Pedig tudom hogy nem lesz mindig olyan hogy csak úgy valaki odajön hozzám. Mit kellene csinálnom?
2014. szept. 4. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt a konyvet neked irtak :)


[link]

2014. szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Húúúú Elég lesz ne írjatok ilyen sokat..! Azt sem tudom, hogy kinek a tanácsát fogadjam meg... Az egyetlen válaszolónak köszönöm szépen a válaszát érdekesnek tűnik a könyv vajon olvasta már? Lehet beszerzem mert úgy tűnik, hogy itt csak a pofájába szarnak az emberek... Azon tagoknak meg akik valószínűleg elolvasták a kérdésemet és tettek rá, hogy válaszoljanak meg üzenem, hogy képzeljék el a kinyújtott középső ujjamat...
2014. szept. 5. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, a számok is stimmelnek, ötletem nincs, de legalább nem én vagyok az egyetlen - ez pozitívum. :D Kéne csinálnunk egy kis jelvényt, mint az AA nál, "egy hónapja nem beszéltem senkivel".
2014. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!