Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy változzak meg?

Hogy változzak meg?

Figyelt kérdés
Hogy érdekeljenek az emberek.
2014. szept. 7. 19:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Javíts az önbizalmadon és máris érdekesebb leszel. Akinek nincs önbizalma, azt nem veszik észre.
2014. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szép és jó dolog ez a "légy önmagad, és aki számít, szeretni fog" monológ, de ha szociális fóbiád van, és nem tudsz társalogni, nem sokan fognak szeretni.


Ez nem atomfizika. Ha nem beszélsz senkivel, ha nem keresed mások társaságát, nem lesz senki, aki a barátod lehetne.


Változnod kell, nincs mese. Kezdésnek jó, hogy felismered a problémád, és változni szeretnél. Igaz, fiatalabb voltam mint te, de én is átmentem ezen. Tudom, hogy hülyeség elvárni a gyors változást. Adj magadnak 2-3 hetet, hordd el magad mindenféle szar, együttműködésre képtelen embernek, ha gondolod, viszont mikor lejár ez a 2-3 hét, hagyd abba. Ne törődj azzal, ki voltál, lépj ki a komfort zónádból, erőltesd a társalgást, a barátkozást, ismerj meg új embereket. A pozitív tapasztalatok építsék a személyiséged, a negatív tapasztalatokból pedig tanulj.

2014. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tegy olyat amit ertekelnek az emberek. Legy kedves, udvarias, inteligens, es erj el valamit az eletben, amire azt mondjak, hogy ez a srac na igen :)
2014. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!