Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden 20 évesnek ilyen nehéz...

Minden 20 évesnek ilyen nehéz az élete mostanság? Vagy csak én reagálom túl.

Figyelt kérdés
Minnél inkább idősödöm vagy felnőtt leszek,felnövök,annál rosszabb minden. Magamban csak a hibát keresem és találom meg, ezzel szemben kevés jót. A vérnyomásom minden nap magas .. A munkahelyemen úgy érzem,hogy az emberek nem szeretnek,pedig nem tettem semmi rosszat,nem voltam bunkó..talán egy kicsitvissza fogottabb vagyok és azért olyanok,amilyenek. Nincs barátnőm, úgy érzem mindenki elpártol(t) mellőlem még egyes családtagok is :D ( unokatestvérek)9. Más 20 évesnek boldog bulizós fiatal évei vannak,mindig vagy többnyire boldogok..én meg mindennek az ellenkezője vagyok! Mindenki eljár valahova, van párja normális kiegyensúlyozott életet él én meg ha néha elmegyek valakivel.Mindig van valami probléma,ami úgymond elhatalmasodik és elnyom,amig nemveszem át felette az irányítást..ha kedves vagyok elnyomnak,ha bunkó,hogy megvédjem magam,akkor meg mindenki felháborodik,mintha én lennék rossz a támadó. Gyerekként minden más volt, sokkal jobb.. Most meg minden más,nem olyan,mint régen .. Próbálok vagy próbálnék ellene tenni valamit,de egyszerűen nem tudok és ez leginkább 16 éves koromtól kezdődött. Először úgy gonoltam,hogy majd ez elmúlik,de nem inkább csak rosszabb és olyan vagyok mint a Berki Krisztián.

2014. szept. 7. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos, mostanában a felnőttek élete nehéz, sokkal nehezebb mint régen volt. A kollégák nem kíváncsiak semmire, a lényeg, hogy a munkájukat megcsinálják és megmaradjon az állásuk. Régen sokkal családiasabbak voltak a munkahelyek. Most a kollégák semmit nem tudnak egymásról.

Csajozás: sportolsz valamit, mert az sokat segít, magabiztossá tesz, megizmosodsz, vonzóbb leszel stb.

Minden ember életében vannak mélypontok, de előbb utóbb kiszoktak lábalni belőle.

2014. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eleinte egy apáca neveldének gondoltam a munkahelyemet,mert mindenki annira kedves volt a másikkal,mostanság meg inteligensen átlépi. Van kondi terem, szintén a munkahelyen,erősen gondolkodtam rajta,de semmi nem visz rá,hogy délutános műszak esetén korábban menjek be, akkor 3 buszra kell át szállni,míg kocsival mondjuk csak fél óra lenne..szóval mindig,ami jó az lerombolódik hamar.
2014. szept. 8. 06:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos én is naponta tapasztalom a bőrömön. Egy gyárban dolgozok, de a munkatársak fásultak, zárkózottak. Rossz ez így nagyon.
2014. szept. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel nem csak te vagy egyedül nekem is hanonloan szar az életem.Egyedül vagyok magányos nincs csajom még eddig sosem volt egyse,nem járok bulikba se szorakozo helyekre stb.Nekem nagyon boldogtalan és unalmas az életem hiába probálkozok jobbá tenni nem megy :( Ráadásul még itthon is nagyon rossz az életem.
2014. nov. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!