Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, hogy kilábaljak...

Mit csináljak, hogy kilábaljak ebből az állapotból?

Figyelt kérdés
Minden egyes napot éppen csak túlélek. Egyszerűen semmihez nincsen erőm. Reggel felkelek, elmegyek melóba, hazajövök, bedőlök az ágyba, ha itthon vagyok, képes vagyok átaludni a napot. Ha hétvégén elmegyek barátokkal bulizni, ott még úgy el is vagyok, van hogy kifejezetten jól érzem magam, de aztán haza kell menni egyedül. annyira elegem van, hogy egyre azt érzem, nem kellek senkinek. szüleimmel egyre nehezebben jövök ki, senkihez és semmihez nincs türelmem. legszívesebben fel se kelnék. régen nem voltam ilyen és ez egyre rosszabb...
2014. szept. 7. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy ördögi kör. Meg kéne találnod, hogy mi az, amitől jól éreznéd magad a bőrödben. Amint jól vagy, mást tudsz adni a környezetednek, és viszonzásul mást is fogsz kapni tőlük. Az ismerekedés is jobban menne, és talán várna otthon valaki. :) Talán iktass be valami sportot az életedbe, az endorfint termel, javítja a vérkeringés mellett az önbizalmat is!
2014. szept. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!