Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert erzem azt hogy egyedul...

Miert erzem azt hogy egyedul fogom megdogleni?

Figyelt kérdés

Mar honapok ota ez jar az eszemben. Neha neha akad 1 uj lany akit megismerek de sosem jutok a baratsagnal tovabb. Ha direkt vagyok szemet akkor az a reakcio hogy miert vagyok ilyen veluk. Ha pedig kiontom a lelkem nekik hogy mi a bajom akkor semmi szinte (es sirnak hogy nekik megerto pasi kell... igeeeeen...) ha meg szomoru akkor pedig annyi hogy probalnak vigasztalni.

Csak a szenvedes megy. Tenyleg szenvedek lelkileg. Most is. Es most is. Megol a magany mar. Sosem volt mrg senkim pedig mar illene ennyi idosen. Nagyon utalom magam


2014. szept. 12. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős vagy, de ne játszd meg a faszagyereket és ne légy nyálas lelkizős búza se...légy önmagad.

Amíg utálod magadat nem tartom valószínűnek, hogy lesz asszonypajtás

2014. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha a "szemét" és "kiöntöm a lelkem" viselkedést összekevernéd és feleznéd, sokkal jobb lenne. Akkor egy vagány pasi lennél, és barátságnál több is jutna Neked. Csak ne utáld magad, mert az meglátszik, és nem szeretik a lányok.
2014. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
19. De lehetek en barmilyen ugysem vagyok elorebb sosem. Sorozatban ez megy. Mondjak hogy nincs velem semmi baj sot h ritka az ilyen ertelmes mint en es ez igy nekem paradox.
2014. szept. 12. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is egyedül fogok megsogleni, nyugi.. Amúgy ja legy önmagad 17\l
2014. szept. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne legyetek már ennyire negatívvak

Majd lesz valaki aki olyannak szeret amilyenek vagytok és veletek szeretne "megdögleni"

2014. szept. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megmondtad a frankót! :D
2014. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!