Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosnak érzem magam...

Magányosnak érzem magam szinte minden nap délutántól elalvásig, és semmi életkedvem sincs ilyenkor. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17F vagyok.


Már augusztus óta rengetegszer rámtör ez, ahogy ma is.


Egyedül érzem magam, és sokszor azt érzem hogy semmi célom sincs, nem akarok semmit.


Vannak barátaim, míg velük vagyok, addig minden oké.



Kapcsolatra vágyom, nem pedig csak ilyen buli erejéig ez meg azra.

Elmúlt fél év alatt többször próbálkoztam, de mindíg csak a vissza utasítást kaptam, és ez önbizalom rombolóan hatott...

Mindegyikőjüket elfelejtettem már, nem jutnak csak úgy eszembe, 2-t kivéve.


Az egyik mert közhely szöveggel utasított vissza, a másik meg azért mert lehet még mindig érzek iránta valamit, mellesleg ő az egyetlen akinél viszautasítás után úgy gondoltam hogy attólmég hogy nem jöttem össze vele szeretnék jóba lenni vele. Így kb legjobb barátok is lettünk.



Sok minden egyéb van még...

Hogy törjek ki a szar hangulatból?


2014. szept. 12. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Sportolj, ruházz be egy motorra, gitárra vagy valamire amit szeretnél csinálni... Tudom most úgy érzed az úgyse segít, de nekem is segített.. Valamivel el kell terelned a figyelmed. Én is így éreztem, meg hogy nem szeret senki, de ha mindig ezen tepelodok soha nem lesz olyan az életem amilyennek akarom hogy legyen.. Keress valami jó hobbit, legyél olyan pasi akit még akarnak kapni.. És légy nyitott más lányokra stb
2014. szept. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen elég közhelynek hangzik, de amit az első tanácsolt hasznos lehet. A Többiek is csak ezt tudnák adni. Vegyél valamit magadnak legyen az pl. ruha vagy ilyesmi amit megengedhetsz magadnak. És a jó környezet sokat számít, hogy érezd magad jól ott ahol vagy.-hidd el én tudom. :D
2014. szept. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gitárt próbáltam annó.

Hagyjuk kategória 1hónap alatt :)

nem sportolhatok még pár hétig, mert nemrég műtöttek.

Régebben gépen játszottam az lefoglalt, de mostanában kedvem sincs hozzá

2014. szept. 12. 23:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Míg barátok közt vagyok addig semmi ilyesmi nincs. Tök jól elvagyunk :)
2014. szept. 12. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!