Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha már nincs...

Lipusz Eszter kérdése:

Mit tegyek ha már nincs életkedvem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 12 éves lány vagyok. És az iskolában minden fiú azzal bánt (mondjuk szinte csak az osztályzársaim), hogy szemüveges, meg csúnya vagyok. És ez kb. 4 éve. És belefáradtam. Már nem bírok nem visszaszólni és akkor még nagyobb a baj. Nemtudom miért ilyen beképzeltek. Már testileg is sértettem magam sajnos, minden nap sírok. A legnagyobb probléma, hogy már életkedvem sincs, úgyérzem én egy teher vagyok a világnak.
2014. szept. 13. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Iskolaváltás 4 év alatt nem jutott eszetekbe? 12 évesen ha már ilyen ˛˛problémáid" vannak, nem tudom mi lesz később.
2014. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Merre laksz?A szüleid tudják a problémádat?

Iskolát kelle váltanod,a szüleid meg tudják ezt oldani?

2014. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mindenki szép a maga módján:)


Az a baj,hogyha nincs aki kiáll érted,és te magad nem tudod megvédeni akkor van a baj..Mert a gyengére szoktak rászálni..

Ha fiú lettél volna azt mondom,hogy csapj szét valakit és akkor majd jöna sok cs*cska,hogy "csá tesó"

De te lány vagy:c én a nőket nem értem:D


Minden féleképpen beszéld meg szüleiddel,mert ez csak rosszabb lesz,ha magdban tartod...

2014. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!