Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért olyan nehéz kimozdulni?

Miért olyan nehéz kimozdulni?

Figyelt kérdés
Rengeteget vagyok itthon egymagam, érzem, hogy ellököm azt az 1-2 embert is, aki beszél velem, talán depressziós vagyok. Tudom, mindenhol tanácsolják, hogy ilyenkor ki kell mozdulni, elmenni helyekre, ami borzasztóan egyszerűnek tűnik, mégis nehéz, az ismeretlen emberek között leblokkolok, nem tudom magam elengedni, jobbára csak ülök egy padon, és nézelődök, de úgy nem lesznek emberek az életemben. Egyszerűen csak szükségem lenne emberekre, akikkel beszélgethetek, egy lányra, akit szerethetek, nem bulizni akarok minden héten, csak azt, hogy ne tudatosuljon bennem minden nap, mennyire felesleges is vagyok valójában. Elég sértő tudok lenni már a humorommal is, amire ha nem vevő az ember, hamar elűzöm, és próbálok változtatni ezen, de nem érzem, hogy sikerülne. F/21
2014. szept. 13. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:

azért nehéz ez számodra,mert ezekben a helyzetekben nem te irányítasz,nem nálad van a kontroll.

értelem szerűen ha cselekvéseid felett kontrollt tudsz gyakorolni,akkor növekedik a magabiztosság is.

a következő lépés egy párbeszéd kontrollálása irányítása,vagyis a másik meggyőzése,más szavakkal csaj felcsípés.

2014. szept. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Barátkozz hasonló emberekkel, mozdulj ki, menj kirándulni, vagy iratkozz be 1 iskolába és ott megismerhetsz hasonló embereket.
2014. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!