Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírom már egyedül, mit...

Nem bírom már egyedül, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Persze ismerkedjek, de nem megy, zavarba feszült vagyok az emberek előtt, nem tudok beszélgetni, nem nagyon van mondanivalóm. Szégyenlem az éltetem, a bátyám egy szemét féreg, ellopott egy csomó mindent, nincs a házba egy ép ajtó, be tördelte mind, terrorizálta az embert, mindent rejtegetni kell előle. Teljesen meg törtem ettől, ma már nem csinálja, de én befordultam magamba. Nincs egy barátom se. Meghalt az anyám, a nagyszüleim (ők is velünk laktak) 3 év leforgása alatt, ami nagyon megviselt. Apám van még, de öt nem nagyon szeretem. Gondolkoztam hogy öngyilkos leszek, de nem merem megcsinálni. Dolgozok egyébként, de abból a pénzből nem lehet elköltözni.

26F


2014. szept. 14. 07:13
 1/5 Különlegescsajszi ***** válasza:
Még lehet irigylésre méltó életed,csak pozitívan !! ;-)
2014. szept. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tarts ki!

Ha dolgozol, szánj rá pénzt, hogy elmenj szakemberhez, kineziológushoz vagy pszichológushoz (ne pszichiáterhez, ha nem muszáj).

Egyedül állj neki helyrehozni magad, azt írtad, a bátyád nem ép, tönkretett mindent, de ma már nem csinálja. Akkor ez a probléma kilöve. Apádat nem kell szeretned ha nem megy. Magad vagy és magadat kell szeretned, ne foglalkozz a múlttal. Téged az nyomaszt, hogy úgy gondolod zavart leszel és feszült, ha nem megy a beszélgetés. Akkor keress egy hobbit, akármit, és járj el oda. Ès nem kell beszélgetned senkivel, ha nem akarsz. Ha valakivel szóba akarsz állni, akkor majd jön az érzés. Egy próbát megér. De nem kell beszélgetned senkivel, ha nem akarsz. Ìgy állj hozzá. Lassanként menni fog! :)

2014. szept. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elég sok baj van.. mi lenne, ha keresnél egy pszichodráma csoportot? Ott helyzetekben, eljátszva nagy segítség lenne a téged ért hatások feldologzásában és a túllépésen
2014. szept. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed, keress lakótársakat és menekülj! Akkor még barátokat is szerezhetsz. Csak az első lépés megtétele nehéz, de utána nagyon jó lesz.
2014. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Eloszor is zard le a multat. Nezz elore. Ha jol ertem mostmar a batyad is normalis. Van munkad (soknak meg az sincs) van csaladod, probald meg oket kozelebb engedni es ertekelni ami van. 2 utad van: vagy elfogadod a mostani helyzeted, es jol erzed magad benne vagy keresel olyan munkat amibol elkoltozhetsz. Te valaszthatsz. Mindegyik nehez.

Az emberek elott meg nem kell zavarban legyel, azt hiszed nekik nincsenek problemaik? Beszelgess az idojarasrol vagy a hulye politikarol…ha magadrol nem eszeretnel

2014. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!