Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem kellek senkinek?

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Olyan rossz sokszor egyedül, 18 éves vagyok és még nem volt barátom, nem vagyok csunya de az a hű de szép se inkább fiatalabbnak nézek ki a koromnál.Ez lenne a gond? Sose probálkozik nálam senki mikor megyek valahova se veszem észre hogy valaki megnézne vagy bejönnék neki :/ Lehet mert annyira fiatalnak nézek ki?:/ Mindig csak a nyomi munkások meg a romák szologatnak be meg néznek meg azt meg utélom!

2014. szept. 4. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha van kedved akkor küldj egy képet, azt meg tudom mondani, hogy a külsőddel van-e a baj.
2014. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

"nyomi munkások"

Köszi!

Egy villanyszerelő.

2014. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi nem igy értettem :/
2014. szept. 4. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha van egy kiszemelt srác próbálj meg Te kezdeményezni.


Az meg, hogy fiatalabbnak nézz ki valaki még senkit se zavart már ha nem 12 éves külsöd van igaz a mai világban már arra is ráizgulnak


22/F (Akit általában szintén fiatalabnak néznek)

2014. szept. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 viktorvarga ***** válasza:
nekem teccel ígyis:)
2014. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oh köszi xd
2014. szept. 4. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha külsőddel minden oké akkor lehet, hogy nincs elég erős belső kisugárzásod ezt önismerettel lehet kifejleszteni. Ne akarj mindenképpen felszedni valakit. Veled egykorú vagyok és még én se jártam senkivel. Ez nem baj. Én inkább a belső világommal szeretek foglalkozni. Ez az első és legfontosabb. Ha majd eljön az ideje meg fogod találni, de nem kell görcsösen keresni. Remélem segítettem.
2014. szept. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!