Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyira egyedül érzem magam,...

Annyira egyedül érzem magam, és szeretethiányom is van. Mit tegyek-?

Figyelt kérdés
Szüleim pár éve váltak el, akkor az anyukámmal nagyon megromlott a viszony csak az új barátja volt neki a lényeg ,engem és testvéremet nem is kereste.Azóta már beszélünk, de úgy érzem sose lesz már olyan a kapcsolatunk mint ezelőtt.Én kijöttem külföldre itt élek és dolgozok.Nekem itt se család se régi barátok. Vannak ismerősök, de mindenkinek megvan a maga kis élete itt. Lett egy kapcsolatom itt külföldön,egy helyen dolgozunk, de azóta ennek is vége lett, az én döntésem volt. kb 5 hónapig tartott,nem volt sok idő, de én megszerettem ezt a srácot, csak az a baj, hogy ő sose úgy kezelt mint a barátnőjét. Így utólag már látom hogy naiv voltam és sok mindent elhittem neki.Ez 3hete történt hogy végleg szakítottunk,ő meg nagy boldogon közölte hogy most van neki más kialakulóban.Persze nem mutattam hogy ez nekem fáj, mert tudom én mondtam ki h hagyjon vége, de muszáj volt,mert szinte csak végig kihasználva éreztem magam.És most nem találom a helyen,nem látok semmi jót a életemben, van egy munkám ahol találkozunk, nem vagyunk rosszba,de nekem akkor is fáj ez a egész. Egyszer jókedvem van,aztán rám jön a sírás . Én nagyon rég nem éreztem magam ilyen rosszul.Tudom az élet megy tovább lesz másik férfi, de ez most nem segit.És ha csak belegondolok hogy a családom is hogy széthullott akkor még jobban elszomorodok. :(
2014. szept. 18. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Most ülhetsz a nyomorban, a saját bajdoon keseregve vagy eljársz az ismerősök társaságába és megismersz új embereket. Kinézhetsz akár valami tanfolyamot is, keress valami hobbit, találd fel magad. Depizéssel még senki nem váltotta meg a világot tudtommal, szedd szépen össze magad!
2014. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!