Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok az egyetemen,...

Magányos vagyok az egyetemen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most vagyok elsőéves és annyira egyedül érzem magam. Azt mondták, hogy ezek lesznek életem legszebb évei, hát erre én nem sok esélyt látok. Tudom, még csak pár hét telt el, de a csoporttársaim már együtt buliznak, kialakultak a klikkek. Úgy érzem, lemaradtam. Egész nap otthon unatkozom az albérletben. Egyetlen lány van, akivel még gólyatáborban megismerkedtem, vele eljárunk néha ide-oda, de rá sem akarok rátelepedni. Mit csináljak, hogy elviseljem ezt az időszakot?
2014. szept. 23. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre jársz?
2014. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Próbálj olyan társasághoz csapódni, ahol hozzá tudsz szólni a beszélgetéshez, van közös téma, érdeklődési kör. Légy nyitott és egyenes, a többi jön magától!
2014. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is szeretném tudni, hogy melyik egyetemre jársz!
2014. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
"abba" a gólyatáborba voltál?
2014. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Hát ,ha meg tudnánk ,hogy melyik egyetemre jársz, lehet velünk elkezdhetnéd :)
2014. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a helyzet...én mindig odacsapódok mindenkihez, de nem kötjük le egymást túl sokáig. Elég fájdalmasak ezek a felszínes kapcsolatok.
2014. szept. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is túl felszínesek ezek a kapcsolatok. Mélyebb dologra vágyom, de ez kb lehetetlen. Pedig teszek érte. Vagy ilyen "kocsmabarátok" vannak.
2014. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Próbálj megismerkedni más karokon tanulókkal is. Egy ideig egy bizonyos egyetem bölcsész karára jártam de sajnos körülvettek a zombik. Nem volt velük közös témám, nyitottak sem voltak bulizásra, nem voltam egyikükkel sem egy hullámhosszon sajnos.

Benéztem pár egyetemi bulira és ott szerencsére megismerkedtem más emberekkel is különböző karokról. Te is használd ki a lehetőséget és menj el az egyetemi/ főiskolai rendezvényekre.

2014. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem is pontosan ugyanez a helyzet. Egyetlen lánnyal sikerült összeismerkednem, de vele is csak egyetlen egy közös órám van a héten....a többi órán magányosan lézengek.

Én is olyan lelkes voltam, mert úgy tudtam, hogy egyetemen baromi egyszerű ismerkedni...aztán elérkezett az első hét és egyszerűen azt vettem észre, hogy a csoport egyik fele már klikkekbe rendeződött, akik meg rajtam kívül még egyedül voltak, azok nem is akartak barátkozni :/

Megkérdezhetem melyik egyetemre jársz? :) és melyik szakra?

2014. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én még mindig magányosnak érzem magam... :'((veletek mi történik?
2016. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!