Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok az egyetemen,...

Magányos vagyok az egyetemen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most vagyok elsőéves és annyira egyedül érzem magam. Azt mondták, hogy ezek lesznek életem legszebb évei, hát erre én nem sok esélyt látok. Tudom, még csak pár hét telt el, de a csoporttársaim már együtt buliznak, kialakultak a klikkek. Úgy érzem, lemaradtam. Egész nap otthon unatkozom az albérletben. Egyetlen lány van, akivel még gólyatáborban megismerkedtem, vele eljárunk néha ide-oda, de rá sem akarok rátelepedni. Mit csináljak, hogy elviseljem ezt az időszakot?
2014. szept. 23. 19:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hát azóta már jobb a helyzet :D persze nincs hawaii dizsi meg napfény, de sikerült egy-két havert szerezni.
2016. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én most vagyok elsőéves és ugyanígy vagyok vele.. (azért kerestem rá a kérdésre)
2021. szept. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szia 12/12!

Én is ugyanebben a cipőben vagyok, még decemberben is.

Melyik egyetemre és/vagy szakra jársz (írhatsz privátot is)?

2021. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sajna én is így vagyok ezzel. Másodéves leszek.
2023. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!