Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik otthon vagytok...

Kismamák, akik otthon vagytok mivel foglaljátok le magatokat?

Figyelt kérdés
Én 32. hétig dolgoztam, most már itthon vagyok, és nagyon nem érzem jól magam itthon :( Mindig van mit csinálni,el is vagyok, vasalom a ruhákat, mosok, takarítok stb, de nagyon hiányzik hogy nem vagyok emberek között.
2014. márc. 13. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a 20. héttől vagyok itthon, mert olyan munkaköröm van/volt, amit már nem tudtam ellátni. Van egy vállalkozásom is, jelenleg abban dolgozgatok, meg az itthoni dolgokat csinálom meg.

Engem nagyon befordítana, ha a háztartáson kívül semmi hasznosat nem tudnék csinálni.

27 hkm

2014. márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok, már egy jó ideje itthon vagyok, mert a munkakörülmények megkövetelték a korai táppénzt.

Borzasztó unalmas itthon...a házimunkán kívül nem igazán tudom mással lefoglalni magam. Legszívesebben neki állnék ablakokat mosni, de a férjem megtiltotta, JOGOSAN. :-)

2014. márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan csak egy hetet voltam otthon szülés előtt, de én attól is majdnem begolyóztam. Nap közben mindenki dolgozik, én meg unatkoztam, mert a lakásunkban annyi házimunka nem volt, hogy lefoglaljam magam, a picinek pedig már mindennel elkészültünk. Én puzzleztam. Régen is szerettem és újra neki tudtam állni, illetve könyvtárba mentem és rengeteget olvastam.
2014. márc. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én már az elejétől itthon vagyok.

Most költöztünk az anyósomékhoz, nekik sokkal kisebb családi házuk van mint nekünk, nem kell nagy területen takarítani stb... és nem tudok egyszerűen mit csinálni. Egész álló nap fekszek, tévézek, legfőképp rejtvényezek, babaruhákat nézegetek.


25 hkm

2014. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kínomban mesét nézek egész nap :) sokat kell feküdnöm, ezért gyorsan megfőzök,takarítok, aztán mesét nézek :)


30 hkm

2014. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En a 6. hettol otthon vagyok (szeptembertol)! Meg osszel elment az ido. Sok filmet neztem. Meg karacsony elott diszeket gyartottam, stb. Most meg delelott pihenek. Aztan rendet rakok. Sokat setalok a kutyammal. De az elejehez kepest mar repulnek a napok! Mindent tovabb tart megcsinalni... De meg ablakot is mostam a heten :-) ilyen szep idoben... 31hkm
2014. márc. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!