Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha hiányzik valaki?

Mit csináljak ha hiányzik valaki?

Figyelt kérdés

Az van,hogy nagyon hiányzik egy bizonyos külföldi ember de tényleg. :"(

Mit tehetek ezügyben. :"(

F <18(Én)

(És nem kérek az olyanokból,hogy szard le)



2014. szept. 30. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Külföldi?? Látogasd meg, hívd meg magadhoz... Addig meg skypeolhattok, facebook chat, facetime... Ezernyi lehetőségetek van beszélgetni és látni egymást.

Nem értem, hogy ki is ez a külföldi személy szóval nem tudom, hogy milyen választ is vársz pontosan. Egyébként, ha másokkal beszélgetsz az is segíthet ezen. Ha akarsz írhatsz üzit :)

2014. okt. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Foglald el magadat, adj munkát magadnak, vagy kezdj el érdeklődni mások iránt is. Pótolni nem fogják, de az idő gyógyít és lassan egyre jobb lesz. Vagy keress valami ptló tárgyat ha maradt nálad valami amit tőle kaptál, plüss állat, kép, akkor tégy úgy, mintha ő volna az adott személy, beszélgess vele.
2014. okt. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Egyél csokit. Meghízol és legalább azzal fogsz foglalkozni,hogy lefogyj nem mással. :DD
2014. okt. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek!
2014. okt. 2. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!