Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kéne tennem? Reményvesztet...

Mit kéne tennem? Reményvesztett vagyok

Figyelt kérdés

A barátnőim kezdenek elhagyni, sőt nem is voltak igazi barátok. Legjobb barátom se volt még, akivel bármit megoszthattam őszintén. Ez nagyon bánt.

A szüleimmel és a testvéremmel se valami jó a viszonyom, mert nekem mások a meglátásaim. Én vagyok a fekete bárány

Van barátom, akit nagyon nagyon szeretek, de mostanában egyre több a vita. Most is megharagudott rám és beszélni sem akar velem.

Olyan egyedül érzem magamat, annyira rossz. Folyton sirok egyedül a szobámban. Nem tudom mit kezdjek magammal. Már az öngyilkosság is megfordult a fejemben...

16/L



2014. okt. 9. 13:20
 1/8 anonim válasza:

nyugi en is ilyen vagyok velem is ezvan ha valamit akarsz ezzel kapcsolatban beszelni nyugodtan irj ram

egyebkent meg probalj nem foglalkozni vele tudom hogy nagyo rosz de megkell probalni

2014. okt. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni írhatsz, hátha tudok segíteni!:)
2014. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
A válasz ott van az utolsó sorban, hogy 16/L. Minden kamasz fekete báránynak érzi magát. Majd kinövöd te is, ahogy mindenki más.
2014. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Írj nyugodtan, szívesen meghallgatlak bővebben is, ha szeretnél valamiről beszélni.:) Semmi sem megoldhatatlan, a viták is elkerülhetők többségében, csak higgadtan kell hozzájuk állni.

17/L

2014. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 32 vagyok és sose volt igazi barátnőm lány pláne, szóval nem vagy egyedül.
2014. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*igazi barátom :D
2014. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Keress beszélgetőpartnereket, akikkel el tudsz beszélgetni bármiről, ki tudod önteni nekik a lelked... úgy valamivel jobb lesz ha ezeket el tudod mondani, meg akár fel is vidíthatnak... ha szeretnél írj rám, beszélgethetünk.
2014. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kizcar ***** válasza:
Ismerkedj emberekkel, járj el ide oda. Előbb utóbb megismersz olyan embereket akiket igaz barátodnak tudsz majd tekinteni. Olyanokkal meg ne nagyon foglalkozz akikkel nem tudod magad igazán megértetni magad. Azok max havernak jók lesznek. Hidd el ez a nehéz időszak nem fog örökké tartani. Csak tarts ki, fel a fejjel :) Pár hónap múlva már csak rossz emlék lesz a jelenlegi időszak. Sok erőt kívánok Neked :) Hidd el minden renben lesz.
2015. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!