Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Mit tehetnék az ellen, hogy nehogy vissza essek?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy egy éve fejeztem be a kemoterápiát , mivel rákos voltam. A rák előtt nem igazán voltak barátaim , és senki olyan személy aki közel állt volna hozzám. Elvileg részben ennek is köze volt a "rák" kialakulásának a szervezetemben. Most így egy év elteltével úgy érzem hogy megint ott vagyok , mint előtte. Nincsenek barátaim , nem járok el szórakozni , egyszerűen semmi. A korosztályommal nehezen beszélgetek el, de fiatalabbakkal és idősekkel viszont elég jól. Szóval az lenne a kérdésem , hogy egy ennyire visszahúzódó személyiség , mint jómagam , hol tudna ismerkedni ? A korom pedig 18, és Fiú vagyok.

2014. okt. 15. 14:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ma 18:25


Mert ha megnézed ezen az oldalon a legtöbb %-ban pasi..

A pasik kitesznek egy kérdést ismerkedés témában,legtöbben szánalmasnak tartják,mig egy lány kitesz egy ilyen kérdést,máris özönlik a privát üzenet..És akkor még nem is beszéltem a rejtett szexuális burkolt kérdésekröl,ha egy olyat tesz ki a lány akkor ömlik a privát..Mig egy pasinál biztos hogy nem..

2014. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!