Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek a gimiben a szünete...

Mit tegyek a gimiben a szünetekben? Egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
egyedül vagyok a gimiben, nincsenek igazán barátaim, sajnos nem nagyon vagyok az a közvetlen típus... de eléggé rosszul érzem magam hogy mindenkinek van mit csinálnia, de nekem ötletem sincs mit tegyek. ti ilyenkor mit szoktatok csinálni? az órákon lévő tanulás után már belegolyózik a szemem a szövegekbe, ezért nem olvasok ilyenkor.
2014. okt. 15. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak ülök a padban és nézek ki a fejemből.. :/
2014. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Soha nem értettem hogy nem lehet barátokat találni. Én masszív ember undorral is egy tágabb baráti kört építettem ki. Ha az osztályodba nem is de évfolyamon csak találsz valakit egy gimiben.

A kérdésedre pedig hallgass zenét :)

2014. okt. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézz körül, biztos hogy van más is aki ugyanígy unatkozik, na vele beszélgess.

Vagy ha nem akarsz barátkozni másokkal akkor valamivel foglald el magad. Én kézikonzolon szoktam játszani, vagy mobilon 9GAG-et olvasok meg ide írok, meg hasonlók.

2014. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a gimis éveim alatt egyedül mentem azzal a bizonyos távolsági busszal. A buszozási időben rengeteg mindennel elfoglaltam magam. Igazából ha kreatív az ember akkor sohase unatkozik :) Írok párat.

A zenehallgatás mindig jó, de volt egy huzamosabb időszak amikor mindig hazafelé egy könyvet bújtam. Így hamar plusz időbefektetés nélkül megtanultam a szolfézst alapszinten. Mivel a könyvet könyvtárból kölcsönöztem, és otthon zongorán gyakoroltam így ingyen volt :)

Volt egy időszak amikor rajzolgattam. Persze hogy a buszon merj rajzolgatni vagy akár szünetbe ha van idő kell egy szintű tapasztalat. De igazából ekkor már tudtam az élethű portrék titkait és minden nap majd egy órát utaztam. Egy rajz ha csak a Buszon csináltam akkor 3 nap alatt lett kész :)

Sokszor néztem filmet telefonon. Mondjuk ezt szünetben elég nehéz kivitelezni, mert ha folyton meg kell állítani akkor nem tudod magad beleélni. (Meg ezt azért sem ajánlom mert nekem a kicsi képernyő folytonos bámulásától -1,5-re romlott a szemem a 0-ról)

Nem egyszer volt történeteket írtam :) Vagy csak kitaláltam és otthon leírtam. Voltak történeteim egész rövidektől teljesen hosszúkig. Egyszer házinak kaptuk magyarból hogy alkossunk egy kis kötetlen történetet. A magyar tanár elképedt mikor másnap egy hatalmas fűzött papírkupaccal állítottam be. (persze nem egyik napról a másikra írtam, csak kiválasztottam a készek közül egyet) Arra kaptam 1 ötöst és mondta hogy ha van még ilyen azt is szívesen elolvasná mert tetszett neki.

Akkoriban nem volt még ilyenre lehetőségem, de ha megteheted akkor akár netezhetsz is szünetben telefonon.

De szerintem semmiféleképpen nem lenne probléma ha odamennél másokhoz esetleg mikor csoportosan beszélnek. Lehet hogy nem bírsz hozzátenni semmit, de látják hogy ott vagy az már jó :)

2014. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm a válaszát! egyébként én próbálkozok, csak sajnos az a "szociálisan kínos személy" vagyok, hiába mennék oda akárkihez nem kívánatos lennék.. az érdeklődési köreim is mások mint a többieknek.. és így nem igazán fogadnak el/be.

tényleg köszi mindenkinek mentek a zöld kezek!

2014. okt. 15. 21:46
 6/6 Zsebvirág ***** válasza:
100%
Èn Facebookozok, gyakozom vagy játszok a telefonomon... most is a terembe ülök
2014. okt. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!