Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudnék tenni a depresszió...

Mit tudnék tenni a depresszió ellen?

Figyelt kérdés

Hali..


Hát... Engem is elért a depresszió. Család,emberek,magány..

Nem is tudok már fogalmazni. Bocsánat...


A kérdés,hogy mit tudnék ellene tenni ? Mert állandóan elfog egy olyan érzés,hogy sz*rt sem érek,valahogy így is van. És állandóan sírógörcs kerülget. Nincs kedvem semmihez,nagyon ezt sem akartam kiírni,de valahogy mégis. Nem tudnak lefoglalni olyan dolgok,amik előtte nekem az örömet jelentették. Nagyon szeretek játszani,és azt veszem észre,hogy csak üresen,kedv nélkül és értelmetlenül lövöldözök.. Enni sem tudok,folytonos gyomoridegem van,hányingerem van :( Üresen bolyongok állandóan,és még csak le sem sz*rnak. Ma iskolába sem mentem,túl erős a lelki fájdalom. Az emberek elkerülnek,vagy rosszabb esetben utánam köpnek.. De nem találom az okát :((

És semmi megoldást nem találok.... Egész nap csak szomorkodok,bezárkózok,vagy esetleg elfog a sírógörcs. Csak sóhajtozok és csak vagyok. Van egy ötletem,de azért meg még több lenézést kapnék. Az természetesen az öngyilkosság. Valami ötlet,hogy jobb kedvem legyen ? Minden hónap/nap/óra így megy el. Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. márc. 21. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is a megoldást magadtól várd, ne másoktól, a te életeden te tudsz változtatni egyedül.

Annak valami oka kell hogy legyen, hogy így érzed magad, de ez nem derül ki a leírásból. Ha valami történt veled mindenképp menj pszichológushoz. A problémáidat neked kell megoldanod, de segít rávezetni a jó útra. Sok sikert!

2014. márc. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm..
2014. márc. 21. 12:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek, ugyanezen megyek keresztűl 3 éve.. pontosan ugyanezek, csak pár fokkal rosszabb :)
2014. márc. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Csak az van,hogy nem írtam le az életem nagy részét,ami mondhatni brutális.

2014. márc. 22. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!