Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az normális, ha egy romantikus...

Az normális, ha egy romantikus filmen állandóan elsírom magam?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, még nincs fiúm és nem is volt. De néha eljátszok a gondolattal, hogy milyen jó lenne. Többek között azért is, mert szinte minden osztálytársamnak volt/van, meg persze azért is mert jól esne ha valakinek felkelteném az érdeklődését.

Na de amikor valamilyen filmet nézek, és összejönnek, vagy hasonló én állandóan elsírom magam. De még ha nem is romantikus a film, csak van benne valami ilyen akkor is. És akkor elkezdek azon agyalni, hogy "de jó nekik, ők milyen jól megvannak, én meg itt kussolok a tévé előtt és bőgök". De most tényleg ez normális? Ez amúgy csak kb. fél percig tart. Utána teljesen jól vagyok :D


2014. nov. 7. 22:06
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem normalis, velem is van igy. Neha olyan rosz nezni a szerelmeseket, mert mindig azon agyalok hogy milyen jo nekik, en meg egyedül vagyok, es neha jo lenne ha en is szerelmes lennek. En is szoktam rajta agyalni, az ekezetek miatt meg bocsi, de nem Magyar a gepem, amit kicsit sajnalok. :)
2014. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen! Akkor nem csak én vagyok így ezzel :)
2014. nov. 7. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Működnek az érzelmeid.
2014. nov. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!