Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme az életnek? Én nem...

Mi értelme az életnek? Én nem látom értelmét.

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, hogy az életnek semmi értelme. Jobb napokon persze nem így gondolom, de akkor is: megszületünk, aztán ki tudja mikor de meghalunk.

Nincs olyan sok barátom, megvagyok velük. De amikor összeveszünk akkor csak negatívumokat vágnak a fejemhez, hogy én milyen bunkó vagyok, meg, hogy én mindenen csak hisztizek. Ez annyira rosszul esik. Utána meg belegondolok, hogy igazuk van. És az eddigi beszólások, amiket elengedtem a fülem mellet, újra visszajönnek, és rájövök, hogy én semmire nem vagyok jó.

Csak úgy vagyok és kész. Csúnya is vagyok, hülye is vagyok. Legalábbis én ezt így gondolom. Soha nem voltam menő mint a többiek, egyszerűen sehogy sem látom magam szépnek, pedig sokan mondják, de nem hiszem el.

Sok mindenből jó vagyok a suliban, de a matek és a rajz egyáltalán nem megy. A többi tantárgyból 5.ös 4-es vagyok, de ebből a kettőből alig bírom összeszedni a kettest. Minek élnem ha hülye is vagyok? Semmi nem lesz így belőlem.

Na meg az én helyzetem semmi másokéhoz képest. Én még jó helyzetben vagyok. Amikor eszembe jut, hogy a hajléktalanok az utcán dekkolnak, hozzájuk képest nekem arany életem van. Nekik nincs mit enni, nincs családjuk, vagy ha van is hagyják, hogy így szenvedjenek. Ennek semmi értelme.


2014. nov. 9. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Legalább vannak barátaid.
2014. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
nincs értelme!
2014. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"Én még jó helyzetben vagyok" Hát igen, én nálad sz#rabb helyzetben vagyok jóval és még ahhoz képest én is jó helyzetben vagyok... Vannak akik pusztán az ételnek is örülni tudnak, hogy végre napi 1 szer van mit enni...
2014. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az benne a jó, hogy még értelme sincs, mégis van!
2014. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nincs értelme, neked kell találnod értelmet.


rosszabb is lesz amikor rájössz hogy barátaid sincsenek.


a csúnyasággal hülyeséggel nincs gond, amíg elismered. de a legtöbb ember önmagának is hazudik. vagy ha még nem tartasz ott, idővel majd te is erőltetett optimista leszel.


a tantárgyaknak semmi értelme. ez csak arra jó hogy lehúzzon lelkileg meg teljesítővágyad legyen, de valójába nem ettől leszel boldog. sőt, munkád se lesz tőle mert a legtöbb fiatal munkát se talál, sok munka protekcióval telik be, tehát enm is ebebn kell gondolkodnod.


az is jó hogy legalább gondolsz a hajléktalanokra, de ettől nem leszel boldogabb és ők sem laknak jól. aztán idővel megtanulod majd nem meglátni az ilyeneket is.

2014. nov. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14 évesek problémái....
2014. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szex
2014. nov. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6: gyakori tévedést ezt hinni, valójában bármilyen életkorban előfordulhat hasonló válság.
2014. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!