Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van-e innen kiút?

Van-e innen kiút?

Figyelt kérdés

Teljesen reménytelennek érzem az életem.

26 éves vagyok, jó állásom van, amit szeretek csinálni, és jól is keresek vele (bőven átlag felett). Ilyen tekintetben minden rendben van az életemmel. Az egyetlen problémám a nők. Valahogy sose volt szerencsém a nőkkel, rengeteg sikertelen randin vagyok már túl. Egyszerűen úgy érzem, sose lesz barátnőm/feleségem, anélkül pedig semmi értelme az életnek. Nem tartom magam rondának, de nem is vagyok annyira jóképű. Nem tudom mi lehet a baj, talán túl félénk vagyok. Illetve probléma még, hogy van egy közepesen súlyos beszédhibám (hadarás, dadogás). Őszintén szólva nem túl sok esélyt látok arra, hogy valaha is lesz barátnőm. Gondolkodtam már az öngyilkosságon (hisz egyedül mi értelme az életnek), de nem akarok másoknak fájdalmat okozni.

Vajon van innen kiút?


2014. nov. 22. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen hasonló cipőben járok mint te. Nálam is a bátortalanság lehet a fő oka hogy nincs barátnőm. Egzisztencia rendben van, saját ház stb... de ez nem egyenlő avval hogy a nők terén sikeres az ember. Én ellenben veled rájöttem hogyan lehet kezelni ezt a problémát. El kell terelni a gondolatokat tanulással mert különben megbolondulsz.
2014. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy csak éppen olyan nőket fogtál ki eddig,akikkel nem illettél össze/nem voltál az esetük,de attól még rátalálhatsz az igazira,csak ne add fel!

Legyél nyitott és pozitív,ez a fonos.

2014. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet az első lépés az lenne, hogy fogadjam el magamnak olyannak, amilyen vagyok, és ne akarjak görcsösen megfelelni másoknak?
2014. nov. 22. 20:35
 4/8 anonim ***** válasza:

3: Igen.


De egyébként ne aggódj. Nem maradsz le semmiről. A mai nők döntő többsége csak a pénzre és a szexre (természetesen másokkal, nem a barátjukkal) utazik. A kiút az, hogy hobbit keresel és eljársz valahova, emberek közé.


Jótanács: ha öngyilkos lennél, akkor arra figyelj, hogy ne menj bele a fehér fénybe.

2014. nov. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4. válaszoló

Miért ne menjen bele a fehér fénybe?


A hadarást, dadogást úgy tudom lehet kezelni. Ha sikerül megszüntetni, biztos több önbizalmad lesz, és sikeres leszel a randin.

Nekem se volt még barátnőm, még randizni se voltam. Én is 26 éves vagyok. Az a problémám, hogy gátlásos, szótlan, unalmas, önbizalom hiányos vagyok, és ez miatt nem merek odamenni a lányokhoz. Nem tudom hogy lesz-e így valaha barátnőm, de nem fogom bírni ezt így sokáig. 30 év felett se lesz, akkor öngyilkos leszek szerintem.

2014. nov. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nők miatt öngyilkos? ne viccelj már. nehogy miattuk az legyél.

kérdező, a kifejtésben meg is válaszoltad a kérdésed. félénk is vagy, átlagos kinézetű.

A nők hiába tagadják, a magabiztos, sokszor bunkó, önbizalomtól duzzadó férfiakra buknak. Ha te félénk és barátságos vagy, meg beszédhibás, akkor valószínűleg csak barátnak kellesz majd. Ráadásul a magyar nők különösen beképzeltek és egyszerűek, inkább külföldön kéne próbálkoznod, Magyarországon kétlem,h találsz bájos, házias nőt, itt csak nagyszájú, keménykedő ( zavarodott) nők vannak, akik azt hiszik, attól lesznek nőiesek, ha kilóg mindenük a ruhából.

Szóval vagy átalakulsz magabiztos "erőcsávóvá"/rosszfiúvá, vagy vársz éveket, h találj egy normális nőt, vagy irány külföld.

Amúgy én ismertem beszédhibás srácot, pár éve széttetováltatta magát, érdekes módon azóta bombázó barátnője van. Nem kell ezt túlragozni, a nők nem bonyolultak, legyél rosszfiús/magabiztos/erőt sugárzó, és tapadni fognak, mondjuk elég felszínes nők, de mint mondtam, Mo-n én nem sok normális nőt láttam eddig.

2014. nov. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ebbe a nöi rászbe nekem is segithetne már valaki végre mert már lassan öngyilkos leszek.22/F
2014. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam nagyon sokáig.... igazából az a lényeg hogy felejtsd el egy rövid időre ezt egész nőzést. Keress valami hobbyt ami leköti az összes szabadidőd, kimerít rendesen nap mint nap, légy sokat haverokkal, barátokkal.

Kicsit sz@ard le őket, és majd jönnek maguktól :)

2014. dec. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!