Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ezt kinek mondjam el?

Ezt kinek mondjam el?

Figyelt kérdés
Egy éve meghalt az anyukám.Itt maradtam szó szerint, egyedül.Nincs rokonom, nincs testvérem, senkim.Vagy is van egy csapni való élettársam,aki terorizál, fenyeget, és aki már töbször fizikailag bántalmazott.Nem látom a kiutat!Minden nap arra gondolok, hogy amitől mindenki úgy fél:a haláltól,lehet hogy nem is kell félni?De!!Ha én meghalok,ez a gonosz ember mindent visz amiért én ,és anya doldozott?Mit csináljak?
2014. nov. 25. 14:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

1. nem kell félni a haláltól, de attól nem kell sietni bele

2. jelentsd fel...mit örököltél pontosan, hogy éltek és mivel fenyeget?

2014. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de nem tudok fel menni erre az oldalra akkor, amikor akarok,csak ha egyedűl vagyok itthon.De előre is köszönöm.Ja és a NANE-t már töbször hívtam, de nem tudtak segíteni.
2014. nov. 25. 14:17
 3/18 A kérdező kommentje:
Már mondtam hogy fel jelentem, de azt mondja mindig, hogy be vonul a börtönbe, de élet fogyra, mert megöl. Meg próbálta már nem sok volt hogy ott maradok,de mindig túl élem:sajnos.
2014. nov. 25. 14:22
 4/18 A kérdező kommentje:
1/3 Sokat nem örököltem, csak a lakást, és a fele berendezést.
2014. nov. 25. 14:25
 5/18 anonim ***** válasza:

mit tett pontosan? egy ilyen beszélgetést rögzíts és menj be vele a rendőrségre...


anyukád mit hagyott rád?

2014. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Rendőrség. Kérjed, hogy kirakhasd az élettársadat és természetesen említsed meg, hogy bántalmaz is és fenyeget. nem lesz könnyű megszabadulnod tőle sajnos.
2014. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
esetleg elköltözés? eladod a lakást és elköltözöl máshova?
2014. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Anyukám a házat,mindennel. Ő hozott egy kukás zsák ruhát.Én mindig dolgoztam, és dolgozom.Ő hol dolgozik, hol nem,de ha dolgozik is, mindig fel hánytorgatja hogy menyi pénzt add ide.De én fizetek mindent,rezsi..stbNekem sokkal többe kerül miden mint neki,mert sokba kerül az ital amit meg iszik.
2014. nov. 25. 14:35
 9/18 anonim ***** válasza:
a rendőrséget ajánlom...minél hamarabb! mielőtt a szavak tettekké fajulnak és megöl!
2014. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
6/8 Tudom! Sajnos ez a problémám!
2014. nov. 25. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!