Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti nem gondolkoztatok még...

Ti nem gondolkoztatok még azon, hogy külföldre szökjetek?

Figyelt kérdés
Bár lehet éhenhalás lenne a vége meg ott se biztos hogy jobb a társadalom,de én itt nagyon nem találom a helyem
2014. nov. 25. 21:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

6: Én is külföldön élek, ne hidd azt, hogy itt jobbak a kapcsolatok! A kolleganőimnek pont ugyanolyan gondjaik vannak a férjeikkel mint otthon nekem, vagy a magyar barátnőimnek voltak.

Mondjuk egy valami feltűnő: otthon az apukák többsége úgy-ahogy vett részt a gyerek nevelésében, ha ki is mentek néha a játszóra az inkább a mobiltelefon unott nyomkodását jelentette. Itt sokkal több apukát látok az iskolában és a játszótereken. Mondjuk a válások száma nagyon magas, de a gyerekeikkel jobban foglalkoznak mint a magyar férfiak átlagban.

2014. nov. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!