Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok akiknek nincsenek barátai...

Zsebvirág kérdése:

Azok akiknek nincsenek barátaik, párjuk mit fogtok az ünnepek alatt csinálni?

Figyelt kérdés
Itt van mindjárt karácsony, szilveszter. Mit fogtok csinálni?

2014. nov. 30. 09:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt a vizsgaidoszak, (bar baratok azert akadnak) valszeg a karacsonyfa alatt is lesz mit tanulni :DD
2014. nov. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szülőkkel lenni, kockulni, filmet nézni, pihenni.


25F

2014. nov. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A családommal leszek. (Szülő, testvér)
2014. nov. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se barátom, se párom, munkaagyú tinédzser vagyok. Szóval valószínüleg kihasználom, hogy az iskolára nem kell tanulni, és azt tanulok, amit az iskolában nem tanítanak. Plusz rajzolok, rámfér a gyakorlás. Történeteket is íhatnék.


Aztán, ha ép nincs erőm információt tömni a fejembe, akkor az érettségi tételeket kezdem kidolgozni - bár nekem még van rá másfél évem. Bagy keresek/kitalálok magamnak ingyen munkát - weblaptervezés, logó-, plakáttervezés, fotóretusálás stb.


Pihenés gyanánt egy napra betervezek egy filmmaratont vagy elmegyek megnézni az éjszakai város fényeit. Talán a tűzijátékra is elmegyek. Ha lehangoltnak érezném magam az egyedülléttől, akkor meditálok, jógázok vagy tornázok. Attól mindig elmúlik.

-------

Véleményem szerint találnod kéne egy hobbit, amit egyedűl is végezhetsz. Ha megvan, akkor talán el is felejted, mennyire egyedül vagy. Legalább is velem így van. Van egy csomó hobbim, és a magány azóta csak ritkán kopogtat az én ajtómon.


Remélem, jól telnek majd az ünnepek! Esetleg próbálj meg valami családi programot beszervezni, ha már nagyon nem bírod és jóban vagy a rokonaiddal.

2014. nov. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Unokatestvéremmel töltöm. Nagy valószínűséggel sütik és üdítők társaságában a tv vagy gép előtt ülve. :) Mint mindig...

20/L

2014. nov. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Atomkakas ***** válasza:
52%

Én remélem hogy semmit. Talán addigra már nem élek! :))

Bár vannak kötelezettségeim, de nem tudom teljesíteni őket. Kimerültek a "tartalékaim" minden tekintetben.. S különben, is: én mindenkiben és mindenben csalódtam... :D

Nem az a típusú ember vagyok hogy tíz körömmel ragaszkodjam az élethez akkor is ha az már nincs benne érdemleges jó..

2014. nov. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
keresek lehetséges embereket, és kedveskedem nekik :3
2014. nov. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Most elég nehéz időszakon megyek keresztül, aminek addigra vége lesz, úgyhogy masszív pihenéssel fogom tölteni. :)

Sorozatmaratont tartok, sütit zabálok, és ki sem kelek majd az ágyamból. :D

2014. nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24-én nulla program. 25-én munka (24 órás), másnap kora délutánig alvás, később talán találkozás a gyerekeimmel. 31-én megint munka, 1-én alvás és semmittevés.
2014. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Addig még összejövök valakivel és vele fogom tölteni a karácsonyt amellett hogy a szüleimmel is leszek.
2014. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!