Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudok szép formás...

Hogyan tudok szép formás hátsó combizmot "csinálni", ha nem tudok edzőterembe járni, és nincsenek kondigépeim sem?

Figyelt kérdés

Szóval inkább otthon végezhető gyakorlatok gondolok. Pl. ilyenre gondolok, mint amelyen az övé : [link]

(24/L)


2014. márc. 30. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hogy lehet jó testem ha lófszt nem akarok érte tenni...
2014. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

a képen lévő testben minimum 3 év konditermi edzés van heti 5-6 alkalommal és grammpontos kajálás.

de itt van,hogyan edz rá ő-

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-QK7D..

2014. márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 *Glissade* ***** válasza:
Ugyan... nekem pont ilyen van és még csak 4 hónapja súlyzózok;)
2014. márc. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 *Glissade* ***** válasza:
Csak vicceltem:D
2014. márc. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak mondanám hogy igenis akarok érte tenni, és teszek is. Immáron 5 éve "tornázok" itthon,és végzek edzéseket. Rubint Réka dvd-re és önállóan is. Van 20 kiló súlyom összesen,ami tudom hogy nem sok,de sajnos nincs pénzem többre és edzőterem híján csak ezek vannak,ugyanis a településen,ahol élek sajnos nincs. Úgyhogy nekem ne vágja senki a fejemhez azt,hogy nem csinálok érte semmit, mer igenis kitartóan "próbálom" elérni azt a testet,amit szeretnék,csak sajnálatos módon otthoni edzésekre korlátozva.
2014. márc. 30. 18:56
 6/11 A kérdező kommentje:
A 'Korbács' nevű felhasználó által küldött videót nem tudom megnézni,azt írja hogy ebben az országban nem lehet megtekinteni. De azért köszönöm! Jöhetnének még válaszok :)
2014. márc. 30. 18:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy ilyen évek munkája, és tényleg edzőterem, rengeteg edzés.

Amit tehetsz, az nem a tornázgatás, hanem guggolások nagyobb súllyal, kitörések, comb és farizom erősítés.

2014. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy guggolni max. 20 kilóval tudok,vagy súly nélkül. Kitörés is megy,minden. Szóval ezt mind csinálom,de úgy tünik több kellene,de sajnos csak ezek állnak a rendelkezésemre :(
2014. márc. 30. 21:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Futás, guggolás, kitörések azzal a 20 kilóval. Hajrá!


U.i.: étrend étrend étrend!!

2014. márc. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a fegyencedzés guggolásra épülő sorozatát. Az utolsó szint az egylábas teljes guggolás, ami pl. ha 60kg vagy, akkor ugyanannyi plusz súlynak felel meg.(10kg-os súlyzóval a kezedben már 80kg) Ha ez mellé úszol, kocogsz, stb., akkor simán lehet ilyen combod. Vagy jobb. Nem a "grammra pontos" tápkiegeken, és a bérleten fog múlni az eredményed, hanem a befektetett munkádon. Ja és még valami: magában a könyvben nézz utána a dolgoknak, ne a "könyv alapján" készített videókban, weboldalakban, mert sok a marhaság köztük.
2014. márc. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!