Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy szerezzek barátot?

Hogy szerezzek barátot?

Figyelt kérdés
Nem vagyok pasizós fajta, és nem szeretem a hülye embereket, pláne azokat nem akik a vv-n nevelgettek a szülei. Barátom kevés van. Könnyen tudok dumálni olyan dolgokról, ami érdekel. Oda vagyok az átlagostól eltérő/bőven eltérő dolgokért, emberekért. Barátnőim sincsenek eleresztve pasi ügyben. Mostanában úgy vettem észre undorodom egy kicsit az emberektől. Budapest, 17/L.

2014. dec. 2. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Én kissé antiszoc vagyok, mégis megoldottam eddig.

Az első barátomat nyári munka alatt ismertem meg (ő nem diákként volt ott), a mostanit egy netes ismerkedő oldalon (nem kifejezetten társkereső).

19/l (szintén Bp.)

2014. dec. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

amiket leírtál, azokban hasonlítasz rám kérdező. én a volt barátnőmet egy netes ismerkedősön ismertem meg mint az #1.

21F

2014. dec. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a páromat neten ismertem meg, plusz én sem vagyok az a nagy haverkodó fajta.
2014. dec. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A társkereső oldalakról megvan a magam rossz véleménye.
2014. dec. 3. 09:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1.érintkezz emberekkel

2.fogadd el az ajánlatot


3.ha értelmesebb barátot keresnél azt kicsit nehezebb, mert akik értelmesebbek általában pont nem azok, akik ösztönösen tetszeni fognak neked.

pl itt is lehetne de az itteni srácok többsége eléggé férfiatlan és szerencsétlen.

és ahhoz neked is értelmes lánynak kell lenned.


4.okkal van véleményed az ismerkedős oldalakról. de úgy általánosságban az emberekről is. nem csak neten de az élet bármely területén csupa idiótákkal fogsz találkozni.

azért mert aki értelmesebb nem él közösségi életet, mert taszítja a többség ostobasága.

tehát kb ilyen kérdésekkel random oldalakon van esélyed rá. igény és szerencsefüggő.


5.önismeret. érdemes az idiótát magadban is keresni és rendszeresen lelki gyomlálást tartani.

2014. dec. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor leszek már én is végre budapesti...? Több mint száz kilóméterre Pesttől unalmas az élet és ismerkedni vágyó emberek sincsenek erre. 24/F.
2014. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ZoltánBp válasza:
Mit tartasz magadban az átlagostól bőven eltérő tulajdonságnak?
2014. dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!