Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valamelyikőtök meghallgatna itt?

Valamelyikőtök meghallgatna itt?

Figyelt kérdés

Mostanság túlságosan magányos vagyok. A munkába menekülök. Hét napból hatot végigdolgozok, mert akkor nem fáj. És mi az, ami fáj? Minden. Az, hogy az osztályban vagyunk 15-en, abból bent vagyunk napi szinten 4-en, 5-en és mindig csak engem csesznek le, hogy miért kéredzkedek el hamarabb...Mikor én legalább bejárok és első 2-3 órában mindig ott vagyok. Tavaly minden nap bent voltam, csak egyszer volt hiányzásom. Nem jó kedvemből kéredzkedek el, hanem dolgozok. Van aki meg csak azért nem jár be, mert lusta és rákaptak a hiányzásokra, hogy nem írták tavaly a naplót. Idén sem írják, mert a fél osztályt kirúghatnák már. Két helyen vagyok egyszerre és így sem elég amit csinálok. Itthon azért csesznek le, hogy miért nem döntöttem még el, mit akarok csinálni. Egyik az angolt fújja, a másik a fősulit, de amit én szeretnék tanulni, az nem tetszik nekik, merthogy az nehéz szakma meg meg fogom utálni stb. Akkor van egy srác, akit én szeretek és gyakran nálam alszik. Szinte mindent megosztunk egymással, de bánt, hogy szégyell. A barátai nem tudhatnak rólam. Múltkor is találkoztunk a városban egyik közös ismerősünkkel, aki ismeri az ő barátait és mondta nekem, hogy Hjaj, most magyarázkodhat majd xy-nak amiért velem láttak. Miért kell engem szégyellni? :( Hozzánk is úgy jár fel, hogy anya nem láthatja meg, mert akkor nem jön többet. Mindig suttogunk, meg lopakodunk akár a betörők. Másoknak folyamatosan azt mondogatják, hogy milyen csodálatos vagy, szép vagy stb tőlem soha meg nem kérdezi senki, hogy vagyok, fáradt vagyok-e. A barátaimat meg szoktam lepni rendszeresen egy kis aprósággal. Már most bevásároltam mindenkinek karácsonyra. Rám meg szerintem senki nem gondol..:( De nem is az ajándék hiányzik nekem. Megveszem magamnak ami kell. Csak a gesztus. Sokszor megkaptam már, hogy hülye p*a vagyok amiért nem értek a számítógépekhez pl meg kicsavarták a karomat is stb. Egyik ismerősöm azért hívott fel a múltkor, mert szexelni szeretett volna. Miért néznek le az emberek ennyire? :( Tisztességesen dolgozok, tanulok, vannak terveim és mindig mindent megteszek, átugrok egy óceánt, de senki egy pocsolyába bele nem lépne értem.

20/L


2014. dec. 6. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert hagyod magad és túl kedves vagy.

Nem kell ennyit foglalkozni a dolgokkal, le kell szarni mindent, a céljaiddal foglalkozni meg azokkal, akik melletted állnak.

Nem olyan bonyolult ez.

2014. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meghallgattalak.
2014. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A célomért folyamatosan kapom a letolást, hogy az túl nehéz lesz nekem, ne annak menjek, tanuljak mást. Folyamatosan mennek a viták itthon. Mert mama fősulira akar küldeni, anya a nyelvtanulást mondja (angol). Én szakács-cukrász szeretnék lenni és inkább a németre hajtanék rá.
2014. dec. 6. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel kapcsolatban szeretnél kérdezni is valamit? (elolvastam)
2014. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit szeretnél!
2014. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na ez tömény volt, látszik, hogy szívből jött.

Felnőtt nő vagy, ha vannak céljaid akkor csináld azokat, többieket meg szard le. A szüleid helyében örülnék, hogy vannak elképzeléseid, nem csak lézengsz...

Hogy miért kéne szégyellni téged, azt viszont nem értem.

2014. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tök véletlen a google dobta be nekem ezt a kérdést. Hát most elolvastam. Mondhatni "meghalgattalak". De látom, hogy a kérdés egy 9 éves kérdés. Elgondolkodtam, hogy én hol voltam 9 éve december 6-án és hogy azóta mi minden megtörtént velem.

Aztán arra gondoltam, hogy vajon veled is mi minden megtörténhetett az elmúlt 9 évben. Azt szeretném kérdezni tőled kedves kérdező, hogy te hogy látod? Most hogy éled meg a napjaidat? Magányos vagy még?

2023. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!