Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyi esélyem van ilyen...

Mennyi esélyem van ilyen átlagos külsővel?

Figyelt kérdés
[link]

#Ferrer #Icz
2014. dec. 6. 23:06
 1/10 Firedoom ***** válasza:
Nem tudom mi a bajod, szerintem hatarozottan jol nezel ki.
2014. dec. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem találtam még egy normális embert se
2014. dec. 6. 23:16
 3/10 Firedoom ***** válasza:
Erre csak olyan kozhellyel tudok felelni, hogy rosz helyen keresel.
2014. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

De imádom az ilyen kérdéseket...

A külső relatív, mindenkinek más az ízlése...

Nekem például ez szintén átlagos külső, nem olyannyira szép de csúnyának sem mondható (ez csak a saját véleményem, ízlésem).

De elképzelhető, sőt, biztosnak tartom hogy valakinek nagyon is tetszenél, szép lennél, lásd, első válaszoló.

Mindenkinél másmilyen esélyed lenne ._.

De ha arra vagy kíváncsi, szerintem a többségnek megfelelnél, nagyon is tetszenél...

2014. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az meg hogy nem találsz magadnak megfelelő partnert nem csak a külsőd miatt lehet, sokan nem azt nézik elsősorban, hanem hogy milyen vagy belsőleg. De egyéb oka is lehet... Ebben az esetben meg szerintem egyáltalán nem a külsőd az oka, hanem valami más...

Nem vagy csúnya. (4. válaszoló voltam)

2014. dec. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a kép meseszerű , ha a valóságban így vagy hasonlóan mutatsz éretlennek vagy könnyen kaphatónak tűnsz . Ezért a linkek meg a szexre hajtók jönnek főleg . A kapcsolat teremtés nehéz ügye minden embernek .
2014. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pedig komoly lány vagyok, nem tartom magam naívnak, de sajnos nehezen bizok a fiúkban, így nem engedem közel öket
2014. dec. 6. 23:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad, hogy mi a probléma...
2014. dec. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kösz
2014. dec. 6. 23:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Normális ember nem sok van. Az is kérdés, hogy neked mi a normális. Sok lány mondja, hogy kellene egy rendes srác, aki szereti, meg őszinte, de aztán mikor megkapja, akkor meg ellöki magától, mert az ösztöneit nem elégíti ki. Ettől függetlenül az emberek nagy része önző és erkölcstelen. A lényeg, hogy foglalkozz azzal, amit szeretsz, szeresd magad, tedd magad boldoggá és legyen tiszta a lelkiismereted, hogy esténként nyugodt szívvel tudj aludni. A többit meg bízd az életre!


27F

2014. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!