Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csendes vagyok. Megakarok...

Csendes vagyok. Megakarok valtozni. De miert vagyok csendes?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
...mert még nem változtál meg.
2014. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Előfordulhat, hogy történt veled régebben valami nagyon rossz dolog Pl. Nekem mikor 13 éves voltam elváltak a szüleim, mielőtt szét nem költöztek rengeteget "verekedtek". Én sem vagyok az a bőbeszédű gyerek, nem azt mondom hogy visszahúzódó vagyok csak fölöslegesen nem jártatom a számat, pedig azelőtt jóval többet dumáltam, nálam szerintem ez volt az ok. Lehet hogy nálad is valami hasonló dolog lesz a válasz.


21/F

2014. dec. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy amikor megváltozott a hangom 5.osztàlyba,azóta csufolnak a hangom miatt,néha kinevetnek. De kozépsuliban egyszer felkellett sorolni hogy metán,etán,propán,bután,pentán stb akkor kinevetett az egész osztály és nagyon rosszul esett,majdnem elsírtam magam.
2014. dec. 13. 06:50
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Akkor meg is van a válaszod. Az óta lehet, hogy le is zajlott a mutálás és beállt a hangod. Ha meg nem, akkor se érdekeljen, ha nevetnek! Nevess velük. Van egy skilled, ami vicces, ez tök jó :) Te ettől vagy különleges.
2014. dec. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok.De miért nem merek beszélgetni,amikor beszélgetni akarnék egy nővel?
2014. dec. 13. 19:19
 6/9 SargaRigo válasza:

Na eddig erről nem volt szó! Ha nővel nem mersz beszélni, akkor egyszerűen félénk vagy. Nincs meg a gyakorlatod benne.

Mondok egy egyszerű dolgot. Ilyenkor az szokott lenni, hogy túl nagy tétet teszel az adott nőre. Azt hiszed hogy ha nem jön össze vele mert h*lyeséget mondasz, akkor összedől a világ.

Biztosan vannak nőismerőseid, akikkel ÚGY nem kezdenél, próbálkozz először velük! Így nincs semmi kockázat, te meg gyakorlod a beszélgetést. Hidd el hogy jó móka! Ne komolykodj, hanem próbálj jópofa lenni. Próbáld ki hogy milyen, és a másik hogyan reagál rá! Akár a véleményét is kiérheted. Rá fogsz jönni, hogy semmi gáz nincs benned, és jó dolog másokkal beszélgetni, neadjisten flörtölni! :)

Sok sikert!

2014. dec. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De ha odamegyek és leülök mellé akkor hogy kezdjem?milyen témáról beszélgessek? És hogy legyen önbizalmam,ha az osztályban többen vagyunk?
2014. dec. 14. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:
próbálj arról beszélgetni vele,ami éppen téged érdekel és foglalkoztat.legyen az bármi.ugyis hamar megtudod,érdekesnek tartja-e vagy sem.és akkor máris van egy támpontod,mert megkérdezheted tőle,hogy őt mi érdekli és foglalkoztatja éppen most?lazán és kedvesen ne befeszülve beszélgess.a lányok nem harapnak!
2014. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
SargaRigo, eddig hol voltál, egyelek meg? Én itt rojtosra pofázom a számat, igazán segíthettél volna, ha ugyanaz a véleményed, mint nekem.
2014. dec. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!