Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan viselkedjek, hogy...

Hogyan viselkedjek, hogy népszerű lehessek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. bocsi hogy nem irok ekezetet degyorsan szeretnek irni. 14 eves lany vagyok es most jottem gimnaziumba. Ide jar a legjobb baratnom akivel meg most is joban vagyok. Es szepen meg is kezdtem szeptemberben a beilleszkedest de aztan valahogy nem szerettek annyira de megoldottam es most megint igy szinte mindenkivel joban vagyok. De az a problemam, hogy ha suliba is mindenki akar tolem valamit, meg koszonnek, meg ismerkedek es mar elem a giknaziumi eletet valahogy ha hazajovok meg se erdeklem oket nem irnak nem akarnak talalkozni meg ugy erzem nincsenek normalis barataim. A legjobb barataimat sose lehet elerni a tobbiek meg ugye nem keresnek es kerdeznem mint orokos beilleszkedni vagyo lany azt hogy hogyan viselkedjek..voltam en mar buzgo, de volt, amikor nem erdekelt semmi, de mindig mindenkivel kedves vagyok. De azert ha valaki le tudna nekem irni, hogy o, milyen elvek szerint el, hogyan latja a vilagot, annak nagyon orulnek, sokat segitene :)

2014. dec. 13. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran a népszerűség ára, hogy magányos vagy, mert minden kapcsolatod felületes és nem is érdekelsz senkit.


Annyit tudok javasolni, hogy akik számodra érdekes emberek, közeledj feléjük, hívd el őket erre-arra, mászkáljatok, beszélgessetek és idővel szorosodik majd a "kötelék" közöttetek. Semmit nem ér, ha mindenhova jópofizol, amúgy sem felelhetsz meg mindenki elvárásainak.

2014. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Nagyon kevés embert fogsz a közeljövőben is érdekelni. Minden embert csak saját maga érdekli leginkább, aztán érdekből tartja még másokkal a kapcsolatot.

Bírom a haverjaimat/barátaimat meg minden, de sokszor csak azért írok nekik, mert egy jó pótlék mindenre, ha körbeveszed magadat sok emberrel, ez a népszerűség, is pótlék, de bármennyire is népszerű az ember, rohadtul egyedül van, és a népszerűség önmagában nem egyenlő a boldogsággal, sok negatív aspektusa is van. Természetesen jó dolog mindezektől függetlenül, de ne hidd, hogy ettől lennél boldog, ha máskülönben nem vagy az.

A boldogságot az embereken kívül kell keresni, és a jelenlegi dolgaidat értékelni, de nagyon.

2014. dec. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!